L’Biotica

Beauty Woman Face. Beautiful Female With Makeup, Long Eyelashes

L’biotica - najwyższa jakość produktów pielęgnacyjnych

To spółka zajmująca się produkcją kosmetyków od 2005 roku. Nasze preparaty, powstają w laboratoriach i zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce. Asortyment L’biotica jest dostępny w ok. 5 tys. aptek, w wiodących drogeriach sieciowych (Rossmann, Hebe, Natura) oraz sklepach zielarsko-medycznych na terenie całego kraju.

Ambicję i kluczowy cel firmy stanowi dostarczanie najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych.
Ich komponenty pochodzą z terenu Unii Europejskiej i podlegają starannej selekcji pod względem jakości. W naszych nowoczesnych laboratoriach korzystamy z bogactwa natury oraz innowacyjnych technologii. Tworzymy w pełni bezpieczne, maksymalnie efektywne formulacje, które „zamykamy” w estetycznych, funkcjonalnych opakowaniach.

Naturalne piękno kobiet

Wierzymy, że produkty L’biotica pozwalają odkryć naturalne piękno kobiet (i mężczyzn), rozpieścić zmysły zapachem, kolorem oraz konsystencją – a jednocześnie zapewnić skuteczną profilaktykę przed negatywnym wpływem cywilizacji na zdrowie i urodę. Poprzez nasze preparaty do twarzy, włosów i ciała, pragniemy być blisko naszych Klientów; „towarzyszyć” im w codziennej pielęgnacji i wspierać w zdrowym dbaniu o siebie. Proponujemy bogaty wachlarz kosmetyków (bez parabenów i szkodliwych substancji), dopasowany do różnych typów skóry oraz włosów.

“Troszczymy się o Twoje piękno. Naturalnie i profesjonalnie.”

lbiotica_5-p29qv7qun52cjhpp0amrvtzenskfeiqurskcd6e5w2
lbiotica_4-p29qvkwlatkd216kvgbjuqnuz6rkea73hlp531ungy
lbiotica_2-p29qvcg1lb8s5jiv8unwqaspmpx9h09igftrrk770y
lbiotica_3-p29qvg7ecndxfzdemwaf09uk09eqbsofsyfpoo1mc2