LaSpa

ArgesSpa strój do masażu próżniowego
laspa

Producent innowacyjnych
strojów do masażu
próżniowego

Firma LaSpa, producent między innymi innowacyjnych strojów do zabiegów spa, powstała w 1993 roku i od początku swego istnienia na pierwszym miejscu stawia na wysoką jakość wytwarzanych produktów. W  tym celu wciąż rozbudowuje i modernizuje park maszynowy oraz wdraża nowe technologie.

O wysoką jakość oferowanych produktów dba wyspecjalizowana kadra pracowników. Aby osiągnąć wyznaczony cel, do produkcji wykorzystuje wyłącznie wysokogatunkowe surowce renomowanych producentów. Produkty firmy LaSpa zostały docenione przez znawców, o czym świadczą otrzymane wyróżnienia: Jakość Roku Złoto, Przedsiębiorstwo Na Medal, Odkrycie Roku 2010 – Laur Konsumenta, nominacja do znaku Teraz Polska. Współczesny klient salonów urody i spa ceni sobie skuteczność zabiegów, ich nowoczesność, ale także komfort i przyjemne doznania. Dlatego stroje produkowane są z najlepszych surowców, m.in. z lycry.

Specjalny strój, który zakłada się podczas zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych (endomassage – masaż próżniowy) z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych, gwarantuje wygodę i brak nieprzyjemnych odczuć, które mogłyby popsuć dobre wrażenia podczas zabiegu.

ArgesSpa strój do masażu próżniowego

tel. 74 845 82 53
biuro.arges@gmail.com
ul. Leśna 4
58-350 Mieroszów

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Poznaj Crystal Lashes!
Crystal Lashes to Marka, która pojawiła się na europejskim rynku Beauty w...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *