LaSpa

ArgesSpa strój do masażu próżniowego
laspa

Producent innowacyjnych
strojów do masażu
próżniowego

Firma LaSpa, producent między innymi innowacyjnych strojów do zabiegów spa, powstała w 1993 roku i od początku swego istnienia na pierwszym miejscu stawia na wysoką jakość wytwarzanych produktów. W  tym celu wciąż rozbudowuje i modernizuje park maszynowy oraz wdraża nowe technologie.

O wysoką jakość oferowanych produktów dba wyspecjalizowana kadra pracowników. Aby osiągnąć wyznaczony cel, do produkcji wykorzystuje wyłącznie wysokogatunkowe surowce renomowanych producentów. Produkty firmy LaSpa zostały docenione przez znawców, o czym świadczą otrzymane wyróżnienia: Jakość Roku Złoto, Przedsiębiorstwo Na Medal, Odkrycie Roku 2010 – Laur Konsumenta, nominacja do znaku Teraz Polska. Współczesny klient salonów urody i spa ceni sobie skuteczność zabiegów, ich nowoczesność, ale także komfort i przyjemne doznania. Dlatego stroje produkowane są z najlepszych surowców, m.in. z lycry.

Specjalny strój, który zakłada się podczas zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych (endomassage – masaż próżniowy) z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych, gwarantuje wygodę i brak nieprzyjemnych odczuć, które mogłyby popsuć dobre wrażenia podczas zabiegu.

ArgesSpa strój do masażu próżniowego

tel. 74 845 82 53
biuro.arges@gmail.com
ul. Leśna 4
58-350 Mieroszów

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
CND Shellac
Profesjonalne lakiery hybrydowe CND™ Shellac™ Marka CND™ SHELLAC™ jest bezproblemowa i wygodna....
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.