Laminacja rzęs i brwi produktami Lily Lash. Czy warto?

kobiety trzymające kosmetyki lily lash
Wiecie, przyznam szczerze, że są takie zabiegi, bez których nie wyobrażam sobie siebie. Po prostu już się przyzwyczaiłam,widzę dobre efekty – zatem czemu nie?

Jednak też pomimo tego, że jestem czynnym kosmetologiem nie wszystkie z nich mogę wykonać sobie sama. I bardzo dobrze! Przemiło jest oddać się w ręce koleżanek po fachu. Jednym z takich zabiegów jest laminacja rzęs i brwi.

LAMINACJA RZĘS I BRWI JAKO SUBTELNE PODKREŚLENIE NATURALNEGO PIĘKNA

produkty lily lash do laminacji rzęs i brwi

Lifting i laminowanie rzęs to zabieg, który zyskał ogromną popularność wśród klientów salonów kosmetycznych w ostatnich latach. Poprawia on kondycję rzęs, nadaje im objętości i sprawia, że każdy czuje się i wygląda pięknie. Zaryzykuję stwierdzenie, że zabieg ten powoli zastępuje przedłużanie rzęs, ponieważ polega on na poprawieniu naturalnego wyglądu rzęs bez osłabiania ich. Dodatkowo subtelnie unosi rzęsy i lekko je podkręca. Zabieg ten korzystnie wpływa na włoski – wzmacnia je. Zabieg laminacji rzęs oraz brwi, poprawnie wykonany jest bezpieczny. 


maszyna do makijażu permanentnego

Niezbędne narzędzia

oraz akcesoria do zabiegów


LILY LASH – PIERWSZE WRAŻENIA

kobieta po zabiegu laminacji rzęs i brwi

Korzystając z usług jednego z zaprzyjaźnionych gabinetów spotkałam się z produktami do laminacji rzęs i brwi marki Lily Lash. Nie miałam nigdy wcześniej okazji ani wykonywać usługi na tych produktach ani mieć tej usługi wykonywanej na własnych rzęsach, zatem byłam bardzo czujna i skupiona podczas kolejnych etapów zabiegu. 

rzęsy po zabiegu laminacji

Musicie wiedzieć, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie brak zapachu podczas zabiegu. To niewymagający zbędnych komentarzy, bezsporny atut. Ta z Was, która korzysta z tego typu zabiegu na pewno przyzna mi rację, że niekiedy nieprzyjemny aromat potrafi zakręcić w nosie. Dzięki temu wiedziałam, że preparaty nie są agresywne dla moich rzęs. Domyśliłam się wówczas, że moje oczy nie będą czerwone po zakończeniu. No i oczywiście miałam rację. A sam czas wykonywania usługi, przy wprawionej ręce mojej kosmetyczki, to raptem 30 minut. Mogę zatem śmiało stwierdzić, że to jeden z najszybszych systemów do laminacji rzęs na rynku!


kobiety po zabiegu laminacji brwi i rzęs

Niezbędne narzędzia

oraz akcesoria do zabiegów


Efekt oczywiście również był spektakularny. Moje rzęsy zostały uniesione i delikatnie podkręcone. Dostały dawkę składników odżywczych, dzięki którym poprawiła się ich kondycja. Warto jeszcze nadmienić, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest bardzo atrakcyjny cenowo, szczególnie w porównaniu z przedłużaniem i zagęszczaniem metodami objętościowymi. Zestaw do laminacji Lily Lash, w którym znajduje się wszystko co jest potrzebne do kompleksowego zabiegu jest korzystny cenowo, dzięki temu cena usługi nie musi być wysoka. 

Czy wy tak jak i ja widzicie same plusy? Nie ma co się zastanawiać, tylko warto korzystać. Serdecznie was zapraszam do zapoznania się z produktami do laminacji rzęs i brwi od Lily Lash.

Nie zapominajmy też o reszcie twarzy, która również wymaga naszej uwagi. Polecam Ci maski na całą twarz oraz poszczególne jej partie, które opisałam TUTAJ.

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.