Lakshmi

Lakshmi - kosmetyki tworzone z radością i poszanowaniem natury

Marka Lakshmi opiera się na orientalnym koncepcie, który jest dedykowany holistycznym salonom kosmetycznym oraz SPA. Posiada oficjalnego dystrybutora i centrum szkoleniowe w Polsce. Oprócz zabiegów i rytuałów pielęgnacyjnych znajdziesz u nich również kosmetyki.

Kosmetyki tworzone z radością i poszanowaniem natury. Od ponad 32 lat marka Lakshmi produkuje ponad 300 różnych certyfikowanych produktów, które nie są testowane na zwierzętach. Lakshmi jest jednym z największych producentów kosmetyków naturalnych w Europie. Oferta odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających salonów oraz SPA, którzy chcą żyć w zgodzie ze swoją naturą i otaczającym ich światem. Lakshmi to także autorskie, wypracowane przez lata procedury kosmetyczne i techniki masażu, które można poznać dzięki kursom i szkoleniom z naszymi ekspertami.

Wszystko czego potrzebujesz

W kosmetykach Lakshmi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla siebie: słońca, wiatru, energii ziemi, radość życia, siły roślin, dobrych wibracji, kontaktu z sobą, powrotu do źródła i magii tworzenia.

To kosmetyki z duszą, które skutecznie podbijają polski rynek i zyskują coraz większe grono zadowolonych Klientów.