Lakiery hybrydowe Constance Carroll – nasz wybór na 4 pory roku

Nie lubisz długich wstępów i wolisz od razu przechodzić do konkretów? W takim razie zachwyci cię informacja, że lakiery hybrydowe Constance Carroll kosztują teraz tylko 9,99 zł za sztukę! A zanim przejrzysz wszystkie odcienie, zostań ze mną jeszcze na chwilę.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie kolory lakierów są modne wiosną?
– które lakiery hybrydowe Constance Carroll polecamy na lato?
– co sprawdzi się jesienią?
– jakie odcienie to zimowy must have?

 

Lakiery hybrydowe Constance Carroll inspirują na wiosnę!

Lakiery hybrydowe Constance Carroll doskonale sprawdzą się, gdy za oknem zaczynają rozkwitać pierwsze kwiaty, a drzewa pokrywają się uroczymi kolorami. To czas, kiedy na paznokciach chcemy zatrzymać ten moment. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalną stylistka czy robisz paznokcie w domu, zwróć uwagę na te przepiękne odcienie:

 

 

 

 

 

 

Kolorowe drinki i plaża, czyli lato w pełni

Gorąca pora roku inspiruje do małego szaleństwa, również na paznokciach. Lakiery hybrydowe Constace Carroll, które teraz są w świetnej cenie 9,99 zł za sztukę, to jednak nie tylko przepiękne odcienie. Wysokiej jakości preparaty mają formulację samopoziomującą, co usprawnia wykonywanie stylizacji. Jakie kolory wpadły nam w oko?

 

 

 

 

 

Lakiery hybrydowe Constance Carroll w jesiennej odsłonie

Ta pora roku kojarzy się z krótszymi dniami i deszczem. Ale ma w sobie mnóstwo uroku. Wieczorami zakopujemy się pod kocem z kubkiem aromatycznej herbaty i oglądamy ulubione seriale. Czytamy książki, chodzimy na spacery depcząc szeleszczące liście. Polska, złota jesień jest pełna pięknych barw.

 

 

 

 

Paznokcie w zimowo-świątecznej wersji

Drugi i trzeci tydzień grudnia to dla stylistek paznokci męczący, ale również niezwykle satysfakcjonujący czas. Teraz gdy lakiery hybrydowe Constance Carroll są w promocji i kosztują jedyne 9,99 zł za sztukę, można zaopatrzyć się w nowe odcienie i eksperymentować z sezonowymi motywami. Zobacz, jakie są nasze must have’y.

 

Stworzone przez
Więcej od spaiuroda
Łóżko kosmetyczne i fotel — poznaj wady i zalety
Łóżko kosmetyczne powinno być wygodne zarówno dla klienta, jak i profesjonalisty. A...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.