Kroop – produkty jednorazowe

Kroop
Bardzo lubię pisać Wam o moich spostrzeżeniach dotyczących testów kosmetyków. Jednak jak wszyscy wiemy – salon to nie tylko kosmetyki. To cała masa dodatkowych produktów, równie niezbędnych do wykonania usługi na najwyższym poziomie. Wszystko po to, by nasza praca była wygodna, efektywna, przyjemna dla naszych klientów oraz oczywiście nas samych.

JAK ODNALEŹĆ SIĘ W TYM GĄSZCZU I DOBRZE WYBRAĆ?

Kroop

Produktów tak zwanych okołozabiegowych jest cały ogrom. Internet, hurtownie zalewają nas coraz to nowszymi propozycjami. Jak w tym wszystkim znaleźć produkty rzeczywiście nam potrzebne? Jak przefiltrować wszelkie propozycje i wybrać to, co rzeczywiście przyda się nam do pracy.  Zoptymalizuje ją i sprawi, że będzie jeszcze bardziej przyjemna? Jak wybrać produkty, które sprawią, że jeszcze bardziej zyskamy w oczach naszych klientów? Zwiększymy ich zaufanie? 

Podpowiem z chęcią. Czerpcie z tego całymi garściami.


Kroop

Ręczniki?

Najlepiej jednorazowe!


PYTANIE – JEDNORAZOWOŚĆ W GABINECIE? ODPOWIEDŹ – KROOP

Kroop

Jednym z najbardziej podstawowych artykułów niezbędnych do wykonania naszej pracy z zachowaniem zasad czystości, są właśnie wszelkiego rodzaju produkty jednorazowe. Oczywiście jest ich cała masa. Dziś chciałabym skupić się na jednorazowych podkładach kosmetycznych, ręcznikach i chustach zabiegowych. 

Jak dobrze wiemy, czy to pedicure, manicure czy zabieg na twarz bądź ciało, w gabinetach dbających o czystość i higienę nie stosuje się ręczników wielorazowego użytku. Jednorazowe produkty minimalizują zużycie środków piorących, innych detergentów oraz wody rzecz jasna. 

Szukając produktów, które będą odpowiadać na moje potrzeby oraz na potrzeby wykonywanych przeze mnie zabiegów, natrafiłam na firmę Kroop.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ ZNAJDZIESZ W JEDNYM MIEJSCU

Kroop

Zdecydowanie tak właśnie jest. Wchodząc na stronę www.kroop.pl znajdziecie wszystko czego potrzebujecie by zaopatrzyć swoje miejsce pracy w najbardziej potrzebne jednorazowe  artykuły. Bez znaczenia czy pracujecie w zakładzie fryzjerskim, kosmetycznym, fizjoterapeutycznym, hotelu czy Spa.  Bogata gama jednorazowych podkładów kosmetycznych, chust zabiegowych  czy ręczników to odpowiedz dla najbardziej wymagających specjalistów. Różnego rodzaju faktury materiałów, ich rozmiary, wielkości opakowań powodują, że jesteśmy w stanie skomponować zamówienie na miarę naszych potrzeb i możliwości. Dokładne opisy produktów to dodatkowy atut oraz nieoceniona pomoc w wyborze idealnego dla nas produktu.


Kroop

Sprawdź ofertę

naszych artykułów jednorazowych


Co jeszcze jest bardzo ważne w wyborze właśnie tego a nie innego producenta? Jakość to rzecz bezdyskusyjna. I tu Kroop ze swoimi jednorazowymi artykułami w mojej ocenie rzeczywiście jest producentem wiodącym. A co powiecie, jeśli obok świetnej jakości mamy bardzo dobre, przystępne, niewygórowane ceny? Rzec by można, że to połączenie idealne.

Higiena, to bardzo ważna rzecz, dlatego pozwól że Kroop pomoże Ci o nią zadbać ze swoimi produktami jednorazowymi TUTAJ. Klienci, to z pewnością zauważą i docenią. 🙂

Oprócz tego warto też pomyśleć o poszerzeniu wachlarza usług. Napisałam tekst o nowinkach zabiegowych TUTAJ, bądź na bieżąco. 🙂

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska
Lakiery Hybrydowe Do Paznokci Shellac– Gwarancja jakości i bezpieczeństwa pracy w salonie.
Lakiery hybrydowe do paznokci to odpowiedź na potrzebę trwałego manikiuru. Połączenie zaangażowania,...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.