Kridos

kridos-wyposazenie-salonu-fryzjerskiego

Kridos — kompleksowe wyposażenie gabinetów

Firma Kridos od wielu lat kompleksowo wyposaża gabinety kosmetyczne i ośrodki SPA. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom jedynie starannie wyselekcjonowane produkty oraz najwyższej jakości usługi. W swojej ofercie posiadamy: solidne, stylizowane, wysokiej jakości meble kosmetyczne do gabinetów kosmetycznych i salonów SPA, solidne, stylizowane, wysokiej jakości meble fryzjerskie, niezawodne sprzęty kosmetyczne do twarzy i ciała, akcesoria kosmetyczne i fryzjerskie, kosmetyki do makijażu marki Christian Faye.

Kridos — meble do salonu kosmetycznego

Meble do salonu kosmetycznego, fryzjerskiego i nie tylko. Naszą specjalnością jest dostarczanie salonom urody nowoczesne, stylowe meble, pozwalające na urządzenie całego salonu w sposób przyjazny dla klientek. Oferujemy meble kosmetyczne, które nie tylko wpływają na wystrój salonu, ale także zapewniają komfort przy wszystkich zabiegach. Dostępnych jest wiele elementów wyposażenia, w tym fotele, łóżka, stoliki kosmetyczne oraz pomocniki. Udostępniamy wszystkie typy mebli kosmetycznych, pozwalające na przechowywanie akcesoriów i sprzętu oraz przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Są to produkty wysoce estetyczne, występujące w kilku opcjach kolorystycznych. Cechuje je wysoka odporność i funkcjonalność, wpływająca na wygodę użytkowania.

Kridos — meble do salonu fryzjerskiego

Proponujemy również meble fryzjerskie, umożliwiające wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz stylizacyjnych włosów. Odpowiednio wyprofilowane fotele zapewnią klientkom wygodę podczas mycia i czesania, natomiast funkcjonalne konsole, które można wyposażyć w lustra, ułatwią przeprowadzenie każdego zabiegu. Dodatkowo proponujemy uniwersalne wyposażenie, takie jak recepcje, regały czy pomocniki, dopełniające wystroju wnętrza i zwiększające jego funkcjonalność. Zaletami dostępnych mebli fryzjerskich jest staranne wykonanie, oraz wykorzystanie najlepszych materiałów, co przekłada się na ich trwałość oraz wygodę użytkowania. Odznaczają się również bardzo wysoką estetyką, nawiązującą do eleganckich stylów.