Jeziorska Med bez tajemnic. Co zdradzono nam w wywiadzie?

olgamed-dwie-panie-w-białych-sukienkach

Czy medycyna estetyczna jest dla każdego? Które zabiegi są popularne i bezpieczne? O istotnych kwestiach rozmawiamy z Panią Olgą Jeziorską, właścicielką prestiżowej kliniki Jeziorska Med. Jakie ważne informacje nam zdradziła?

Z tego artykułu dowiesz się:

Jakie są obecnie najbardziej popularne zabiegi odmładzające? Proszę opowiedzieć o tych, które mają na celu zniwelowanie zmarszczek oraz ogólną poprawę wyglądu skóry twarzy.

Popularność zabiegów w niewielkim stopniu powinna wpływać na decyzję o jego wykonaniu, chociaż wiele osób ulega reklamom. 🙂 Każdy z nas ma inne potrzeby, preferencje i oczekiwania. Patrząc na pacjenta, przeprowadzamy z nim wywiad – łączymy to co widzimy, że trzeba poprawić z tym czego oczekuje pacjent. Sugerujemy, co naszym zdaniem, powinno być priorytetem, a co może jeszcze poczekać. W wyniku wspólnej rozmowy ustalamy właściwy kierunek działania. Jesteśmy ukierunkowane na pomoc pacjentowi wykonując zabieg, który ma poprawić, uaktywnić i pobudzić do działania rozleniwione partie ciała. Taka pomoc powinna być kompleksowa, pozwalająca pacjentowi wprowadzić niezbędne zmiany i korekty w najważniejszych dla niego partiach ciała.

Decyzje pacjentów co do rodzaju zabiegu związane są z płcią, wiekiem, postępującym procesem starzenia się skóry czy innymi indywidualnymi sytuacjami. Różnorodność stosowanych technik, zabiegów mających na celu poprawę jakości i wyglądu skóry od preparatów na bazie kwasu hialuronowego, kolagenu czy osocze bogatopłytkowe po nici zaspokaja najczęstsze oczekiwania pacjentów.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zabiegi trychologiczne, w tym leczenie łysienia. Na jakie efekty można liczyć, decydując się na ten zabieg? Od czego są uzależnione?

Problem wypadających włosów dotyka każdego i w każdym wieku, ale w różnym stopniu. Najczęściej poziom jego zaawansowania jest wynikiem utrzymujących się stanów chorobowych czy silnego stresu. Trycholog (Magdalena) przeprowadza szczegółowy wywiad, często poparty serią badań także laboratoryjnych, pozwalający znaleźć przyczynę występujących problemów ze skórą głowy, z włosami. Sama terapia ma na celu zahamowanie nadmiernego wypadania włosów, pobudzenie mieszków włosowych i stymulowanie wzrostu nowych włosów.

Najważniejsza jest prawidłowa diagnoza, a następnie odpowiednio dobrana kuracja dostarczającą wybranych substancji odżywczych, takich jak: kwasy owocowe, minerały, witaminy, proteiny, olejki i wyciągi z ziół. Taka kolejność działania wyeliminuje czas nietrafionych samodzielnych prób poradzenia sobie z problemem.

Pacjent po zastosowaniu się do zaleceń z nieukrywaną niecierpliwością sprawdza stan włosów. Efekty są widoczne, a kuracja modyfikowana na każdym jej etapie.

Co powiedzielibyście osobom, które boją się zabiegów medycyny estetycznej? Niektórzy uważają, że są bolesne. Inni nie są pewni, czy ich skuteczność będzie zadowalająca.

olgamed-dwie-panie-w-białych-faruszkach

Na dzień dzisiejszy wiedza o zabiegach medycyny estetycznej wyprzedza lęk przed ich wykonaniem. Zabiegi wykonują profesjonaliści w odpowiednio do tego przygotowanych gabinetach. Prawdą jest, że jedni zabiegi wykonują sprawnie i szybko, inni potrzebują na to chwilę więcej 🙂 Obecność social mediów, ilość filmików na YouTube sprawia, że nie ma sensu udowadniać, przekonywać czy to boli, czy nie. Każdy ma inny poziom odczuwalności bólu czy reakcji na kroplę krwi. Osobiście uważam (Olga), że w wielu przypadkach pacjenci nie zdążą się zastanowić nad tym co się dzieje, a już jest po zabiegu 🙂

Prowadzicie Państwo szkolenia dla profesjonalistów z branży beauty. Czym wyróżniają się spośród gamy innych?

Jesteśmy indywidualistkami i to także przejawia się w sposobie doboru materiałów do szkoleń z danego zakresu czy poziomu szkolenia – dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań kursantów. Tempo rozwoju medycyny estetycznej, nowe preparaty, nowe rodzaje zabiegów i stosowane techniki sprawiają, że ciągle się uczymy i doskonalimy. Na szkoleniach kładziemy silny nacisk na znajomość anatomii omawianych partii ciała. To jest dla nas kluczowa wiedza. Kolejna ważna część szkolenia to praktyka (ona czyni mistrza 🙂 Dbamy o to, by kursant/ka nabył\a praktycznych umiejętności wykonywania zabiegu. Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo. Zajęcia praktyczne prowadzone są na modelach i modelkach, którzy zgodzili się, by zabieg wykonywali kursanci. Kursant ma możliwość wykonania wielu takich zabiegów, by nabyć wprawy.

Medycyna estetyczna to idealna pomoc dla każdego, kto pragnie czuć się dobrze we własnej skórze. Jeziorska&Godlewska zaprasza w swoje progi zarówno osoby szukające sposobów na pozbycie się swoich problemów, jak i profesjonalistów chcących podszkolić swoje umiejętności oraz nauczyć się wykonywania nowych zabiegów.

Czeka na ciebie ogromna dawka wiedzy i doświadczenia, gdyż firma obecnie działa jako Jeziorska&Godlewska Aesthetic Academy. Właścicielki zapraszają na popularne zabiegi oraz szkolenia.

Tags from the story
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Mg12
Mg12  Mg12 to producent kosmetyków na bazie naturalnego magnezu oraz suplementów diety....
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.