IQ Nails

IQ Nails — frezy dla wymagających

Na naszym polskim rynku nietrudno znaleźć firmy produkujące i sprzedające frezy. Jednak czy wszystkie są warte twojego czasu? Absolutnie nie. A czy IQ Nails zdecydowanie wyróżnia się na tle innych producentów? Zdecydowanie tak! W ich sklepie internetowym czekają między innymi frezy diamentowe i z węglika oraz totalna nowość — duofrezy. Co bardzo ważne, IQ Nails dba o komfort pracy. Dlatego proponuje również frezy dla leworęcznych, czy przeznaczone do konkretnych czynności, jak ściąganie masy czy przygotowanie skórek. 

Frezy do zadań specjalnych

W sklepie internetowym nie brakuje frezów dedykowanym zabiegom podologicznym. Diamentowe, ceramiczne, stalowe i z węglika, czekają w formie zestawów lub samodzielnej. Zobacz, które z nich powstały przy współpracy z ekspertami, takimi jak Daniel Abratkiewicz. Zastanawiasz się, jakich konkretnie frezów potrzebujesz i nie możesz się zdecydować? Zerknij na gotowe zestawy, które możesz zaprosić do swojego salonu lub podarować w prezencie zaprzyjaźnionym stylistom.

IQ Nails — wiedza to klucz to sukcesu

Paulina Pastuszak, Matka Polka Hybrydowa, Olga Grad. To tylko kilka ambasadorek, które doceniły frezy IQ Nails. Godne zaufania profesjonalistki polecają konkretne rozwiązania, aby twoja praca była wydajna, efektywna i… przyjemna 🙂 Koniecznie odwiedź zakładkę szkoleń i wybierz to, które pomoże ci wznieść swoje umiejętności na wyżyny. Daj się zaskoczyć atrakcyjną ceną, która w IQ Nails zawsze idzie w parze z wysoką jakością.