ikosoft

40366092_1882843008477453_2733958284057772032_n_Easy-Resize.com

Ikosoft - wszechstronny program Merlin

Merlin – program dla salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego – jest rozwiązaniem wszechstronnym, które można z łatwością dostosować do każdego salonu – od jednoosobowych po duże sieci. Posiada wiele podstawowych funkcji, które wykorzystywane są w codziennej obsłudze klienta w salonie, jak i zaawansowanych możliwości, dzięki którym to narzędzie znakomicie wspiera biznesowe podejście do zarządzania salonem.

Ikosoft - pełne wyposażenie informatyczne

Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i instalacją sprzętu informatycznego i fiskalnego. W naszej ofercie m.in.: komputery, tablety, drukarki, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, pozostałe wyposażenie informatyczne.

Atrakcyjna edukacja Merlin

Jesteś dyrektorem lub właścicielem szkoły, w której kształceni są przyszli fryzjerzy lub kosmetyczki? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia. MERLIN DLA EDUKACJI to wyjątkowa okazja na uatrakcyjnienie przygotowań do zawodu fryzjera, zapewnienie uczniom nowego, jakże aktualnego spojrzenia na wykorzystanie dostępnego na rynku narzędzia do skutecznego i sprawnego zarządzania salonem. Postaw na atrakcyjną edukację! Postaw na MERLINA.