IG Medical Team

IG Medical to innowacyjny sklep z profesjonalnym wyposażeniem kosmetycznym do gabinetów medycyny estetycznej, doskonale wpisującym się w aktualne trendy.

IG Medical Team – marka stworzona z pasji 

IG Medical Team opiera się na pełnym profesjonalizmie, pasji, dużym doświadczeniu, ogromnej wiedzy i zadowalającej współpracy z klientkami. Sklep ten powstał z myślą o tych, którzy pragną podążać za nowinkami w obszarze kosmetycznym i medycyny estetycznej. 

W ofercie IG Medical Team znajdują się m.in. lasery, myjki ultradźwiękowe, wirówki do osocza, wypełniacze, akcesoria i materiały eksploatacyjne oraz fenomenalna radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa, która jest niezbędna w profesjonalnych gabinetach. 

IG Medical Team to gwarancja usług oraz towarów wysokiej jakości, specjalistycznego doradztwa przy wyborze urządzeń do salonu oraz szkoleń z jego obsługi, a także pełne wsparcie po sprzedażowe.   

Idealna technologia do liftingu od IG Medical

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa IQ-MAXIFRAX + RF + Krioterapia + zamykanie naczynek to fenomenalne urządzenie do liftingu. Efekty jego działania widoczne są natychmiast. Mikroigły wnikają na różną głębokość skóry, dzięki czemu staje się ona wyraźnie napięta i odmłodzona, naczynka zostają ukrwione a wielkość porów zmniejszona.

Podczas tego zabiegu pobudza się do pracy kolagen. Radiofrekwencja może być stosowana do każdego rodzaju skóry bez ryzyka wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych, dzięki czemu cieszy się pełnym zaufaniem. Jest doskonałym sposobem na zniwelowanie blizn, ponieważ potrafi przeniknąć do skóry właściwej, a także pobudzić rozrost białek kolagenu

Na koniec radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej od IG Medical Team stosuje się specjalnie zaprojektowaną w tym celu głowicę, która schładza pobudzoną skórę, dając niesamowity komfort i uspokojenia cery po zabiegu.

IG Medical Team – radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa niejedno ma imię

Urządzenie to ma wszechstronne zastosowanie. Działa zarówno przeciwzmarszczkowo, jak i liftingująco. Potrafi usunąć blizny i znacząco napiąć skórę. Przy tym ujędrnia, uelastycznia, moduluje i rozpuszcza tłuszcz. Efekty widoczne są od razu. Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa jest niezwykle prosta w obsłudze. Zastosowano w niej najnowocześniejszą technologię. Posiada aż trzy typu kartridży oraz regulowaną głębokość nakłuć. 

IG Medical Team zapewnia profesjonalne szkolenie z certyfikatem w obsłudze tego sprzętu. A także 24-miesięczną gwarancję i serwis pogwarancyjny.  Kartridże są średnicy 40 mm i posiadają izolowane igły. 

tel. 793 307 210
info@igmt.pl
ul. Sienkiewicza 52
43-100 Tychy