IG Medical Team – marka numer jeden wśród wyposażenia gabinetów medycyny estetycznej

zagieg-kosmetyczny

IG Medical to profesjonalny sklep tworzony z pasją. Podążając za aktualnymi trendami oferuje innowacyjny asortyment dla medycyny estetycznej i kosmetyki. Poznaj sztandarowe urządzenie IG Medical do radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej, którego nie może zabraknąć w żadnym gabinecie kosmetycznym.

Z tego artykułu dowiesz się:

IG Medical Team - profesjonalizm, pasja, innowacja

IG Medical Team to marka oparta na pasji, profesjonalizmie i wieloletnim doświadczeniu połączonym z ogromną wiedzą. Zapewnia towary i usługi najwyższej jakości, a także doradztwo w wyborze urządzeń oraz szkolenia z ich obsługi, włączając w to kompleksowe wsparcie po sprzedaże. Jej wizytówką są zadowolone, współpracujące z nią klientki.

IG Medical Team jest sklepem stworzonym z myślą o wszystkich, którzy pragną podążać za bieżącymi trendami w dziedzinie kosmetyce, jak i medycynie estetycznej. Oferuje innowacyjny i imponująco bogaty asortyment, pośród którego odnaleźć można lasery, myjki ultradźwiękowe, wirówki do osocza, wypełniacze, akcesoria i materiały eksploatacyjne oraz genialny i niezastąpiony w każdym profesjonalnym gabinecie sprzęt do radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej.

Urządzenie doskonałe do gabinetu medycyny estetycznej

zagieg-w-gabinecie-kosmetycznym

Mowa oczywiście o dostępnej w sklepie IG Medical Team radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej IQ-MAXIFRAX + RF + Krioterapia + zamykanie naczynek.

Na czym polega jej fenomen? Zabieg radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej cieszy się ogromnym zainteresowaniem już od kilku lat. Należy do najpopularniejszych, jakie wykonywane są w gabinetach medycyny estetycznej. Łączy w sobie ogrzewanie tkanek z czynnikiem stymulującym samoregenerację. Jest doskonałą technologią, idealną do liftingu. Osoba wykonująca zabieg opracowuje daną partię ciała za pomocą głowicy z zestawem igieł. Na pacjenta oddziałują fale elektromagnetyczne i mikroiniekcja. Mikroigły, mają regulowaną głębokość penetracji, która zależy od miejsce zabiegu i indywidualnych potrzeb pacjenta. Możliwy jest zakres od 0,5 do 3,0 mm. Podczas tego zabiegu kolagen zostaje pobudzony do pracy – powstają nowe włókna kolagenowe. Co istotne RF – może być stosowana przy wszystkich rodzajach skóry, nie powodując żadnych skutków ubocznych. A ciepło, które dostarcza działa na komórki tłuszczowe. Rozbija je i skutecznie pozwala pozbyć się skórki pomarańczowej. Dodatkowo zabieg ma wpływ na układ limfatyczny, pobudzając metabolizm do wydajniejszej pracy. Wszystko to przekłada się na zdumiewające i niebywałe efekty, jakimi jest odmłodzenie i naprężenie skóry, znacznie zmniejszenie wielkości porów oraz blizn, wyraźny lifting, ukrwienie naczyń. Końcowym etapem zabiegu jest schłodzenie pobudzonego naskórka za pomocą specjalnie do tego zaprojektowanej głowicy. Dzięki niej skóra zostaje uspokojona, a pacjent odczuwa wyższy komfort.

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa polecana jest osobom z:

 • bliznami,
 • przebarwieniami,
 • rozstępami,

A także pragnące:

 • poprawić napięcie skóry,
 • pozbyć się “drugiej brody”,
 • obkurczyć skórę po ciąży bądź odchudzaniu,
 • zwalczyć skutecznie cellullit.

O domowych sposobach na cellulit przeczytałam w artykule “JAK POZBYĆ SIĘ CELLULITU?  5 SKUTECZNYCH, DOMOWYCH SPOSOBÓW NA SKÓRKĘ POMARAŃCZOWĄ“.

radiofrekwencja-ig-medical

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa IQ-MAXIFRAX + RF + Krioterapia + zamykanie naczynek

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa od IG Medical Team i jej zalety

Urządzenie to daje efekty niespotykane dotąd w medycynie estetycznej. Zadowolona jest zarówno osoba pracująca na nim, jak i pacjent poddany zabiegowi. Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze i niezwykle komfortowy. Opiera się na najnowszych technologiach. Posiada trzy rodzaje kartridży z 10, 26 i 64 igłami.

Nabywając radiofrekwencję frakcyjną mikroigłową do swojego gabinetu otrzymujesz:

 • dostawę urządzenia door to door,
 • profesjonalne szkolenie z obsługi sprzętu, które zakończone zostaje uzyskaniem certyfikatu,
 • 24-miesięczną gwarancję oraz serwis pogwarancyjny,
 • opiekę posprzedażową,
 • możliwość rozłożenia kwoty na dogodne raty.

Klient z kolei zauważa natychmiast widoczne efekty. Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa ma działanie:

 • liftingujące,
 • modelujące,
 • poprawiające elastyczność skóry i ujędrniające ją,
 • przeciwzmarszczkowe,
 • rozpuszczające tłuszcz,
 • usuwające blizny,
 • widocznie napinające skórę,

 

Dzięki radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej od IG Medical Team ciało staje się piękniejsze. Cały zabieg jest tylko delikatnie odczuwalny, a efekty końcowe – niespotykane i widoczne natychmiast. To komfortowe i niepowtarzalne urządzenie, które musi znaleźć się w każdym gabinecie medycyny estetycznej.

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.