Hotel Skal Resort & Spa

Wellness & Medi SPA

Zabiegi w Hotelu SKAL ****stanowią kompletną terapię wellness zapewniając doznanie wyjątkowego relaksu jak i widoczne efekty. Stawiamy na jakość i pracujemy tylko na naturalnych kosmetykach.

To miejsce stworzone do odpoczynku i chwili relaksu, które jednocześnie dba o Twoje piękno, zarówno zewnętrzne jak i to wewnętrzne. Przeznaczeniem Naszego SPA jest przywrócenie Ci równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Chcemy, żeby dzięki naszej starannej opiece do Twojego ciała powróciło odprężenie i siły witalne, a umysł oczyścił się z negatywnych myśli.

Na hotelowych Gości czeka 6 gabinetów odnowy biologicznej, w których nawet krótka wizyta zapewnia relaks i poprawia samopoczucie. Seans w Grocie Solnej poprzez zjonizowane i czyste powietrze  będzie dobrą formą relaksu i regeneracji. Tężnia solankowa wraz z aerozolem  pochodzi z kołobrzeskiej solanki.

Dla Gości poszukujących czegoś nowego, niebanalnego i oryginalnego, nasze Spa pozwala przenieść się do świata Normobarii oraz pomóc przywrócić energię, doskonały nastrój i dotlenienie komórek macierzystych. 

skal
skal (1)
Normobaria skal
skal (3)

SKAL Hotel**** Resort & Medi SPA
Tel. +48 94 35 32 060
ul. Bolesława Chrobrego 80
78-111 Ustronie Morskie

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Poznaj Crystal Lashes!
Crystal Lashes to Marka, która pojawiła się na europejskim rynku Beauty w...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.