Hotel Skal Resort & Spa

Wellness & Medi SPA

Zabiegi w Hotelu SKAL ****stanowią kompletną terapię wellness zapewniając doznanie wyjątkowego relaksu jak i widoczne efekty. Stawiamy na jakość i pracujemy tylko na naturalnych kosmetykach.

To miejsce stworzone do odpoczynku i chwili relaksu, które jednocześnie dba o Twoje piękno, zarówno zewnętrzne jak i to wewnętrzne. Przeznaczeniem Naszego SPA jest przywrócenie Ci równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Chcemy, żeby dzięki naszej starannej opiece do Twojego ciała powróciło odprężenie i siły witalne, a umysł oczyścił się z negatywnych myśli.

Na hotelowych Gości czeka 6 gabinetów odnowy biologicznej, w których nawet krótka wizyta zapewnia relaks i poprawia samopoczucie. Seans w Grocie Solnej poprzez zjonizowane i czyste powietrze  będzie dobrą formą relaksu i regeneracji. Tężnia solankowa wraz z aerozolem  pochodzi z kołobrzeskiej solanki.

Dla Gości poszukujących czegoś nowego, niebanalnego i oryginalnego, nasze Spa pozwala przenieść się do świata Normobarii oraz pomóc przywrócić energię, doskonały nastrój i dotlenienie komórek macierzystych. 

skal
skal (1)
skal (2)
skal (3)

SKAL Hotel**** Resort & Medi SPA
Tel. +48 94 35 32 060
ul. Bolesława Chrobrego 80
78-111 Ustronie Morskie

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Testujemy kosmetyki od Daily Beauty. Co potrafią?
Codzienna pielęgnacja skóry twarzy powinna być twoim rytuałem. Dostarczać ci przyjemności i...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *