GIGI Cosmetic Laboratories

GIGI Cosmetic Laboratories


gigi kosmetyki


gigi logo

GIGI Cosmetic Laboratories – ekspert w dziedzinie dermokosmetyków.  Jakość, personalizacja, synergia, innowacyjność i integracja to filary marki.
Koniecznie sprawdź pozostałe marki Akkona takie jak Yellow Rose oraz Repechage.

GIGI Cosmetic Laboratories – kilka słów o naszych produktach

GIGI Cosmetic Laboratories tworzy produkty z wysoce skoncentrowanymi składnikami aktywnymi.
Używa najlepszych o najwyższym prawnie dozwolonych poziomie składników aktywnych, aby zapewnić pożądany efekt. Stosuje również innowacyjne systemy transportu, które głęboko penetrują warstwy skóry dla uzyskania optymalnych rezultatów. Ściśle współpracuje z dermatologami, chemikami, chirurgami i farmaceutami przy tworzeniu nowych zaawansowanych protokołów skutecznego leczenia.
Większość produktów GIGI Cosmetic Laboratories nie zawiera parabenów, materiałów modyfikowanych genetycznie i produktów ropopochodnych. Chemicy GIGI Cosmetic Laboratories wybierają surowce,
które nie były testowane na zwierzętach.
Produkty GIGI Cosmetic Laboratories cechuje doskonała synergia pomiędzy liniami i produktami, z nieskończoną ilością możliwych kombinacji.

GIGI Cosmetic Laboratories – RECOVERY LINE czyli regeneracja przed i po zabiegowa

Recovery to linia, która została stworzona z myślą o specjalnych potrzebach skóry przed i po zabiegach kosmetycznych, zabiegach medycyny estetycznej, takich jak; głębokich peelingach czy zastrzykach, a także dla potrzeb skóry nadwrażliwej.
Produkty skutecznie przywracają skórze optymalny stan i są odpowiednie do codziennego stosowania dla wszystkich jej rodzajów. Stosowanie tych produktów wzmocni rezultaty zabiegów medycznych i kosmetycznych, poprawiając je w miarę upływu czasu. Ich aktywne składniki odbudowują system kapilarny, poprawiają oddychanie komórkowe i zwiększają produkcję kolagenu nawet sześciokrotnie.
Linia Recovery zawiera najszlachetniejsze składniki aktywne dostępne obecnie w kosmetyce w stężeniach od 2% do 15%. Jakość składników i ich zastosowanie w tych produktach jest tajemnicą sukcesu linii w zachowaniu młodości i zapobieganiu oznakom starzenia się skóry.

 

RECOVERY LINE – główne składniki aktywne linii

 PhytoCellTec ™ Malus Domestica to opatentowany liposomowy preparat
zawierający komórki macierzyste “Uttwiler Spätlauber”, rzadkiej szwajcarskiej odmiany jabłek, których zadaniem jest ochrona ludzkich komórek macierzystych skóry.
Biodynes®TRF® ekstrakt z drożdży – przyspiesza transport tlenu do komórek. Stymuluje wzrost produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego, łagodzi podrażnienia. Butterbur Complex, Ekstrakty roślin (korzeń lepiężnika różowego, lukrecji i rumianku)., o klinicznie potwierdzonych właściwościach łagodzących dla skóry. Hydroksyprolina i Biodynes mają zdolność zwiększania poboru tlenu przez komórki skóry.
Aldavine nowy aktywny produkt pozyskiwany z dwóch rodzajów alg.
Dermofeel PA silny antyoksydant.
Wszystkie produkty są: bez parabenów, bez SLS, posiadają 100% antyalergiczną kompozycję zapachową.

gigi odzywka

gigi serum

gigi krem

gigi recovery


Poprzednie
Następne

tel. +48 888 608
biuro@akkona.com

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Lemon
Lemon - Wszystko dla twojego gabinetu w jednym miejscu! 
Czytaj więcej