Fillmed

Rozwiązania w walce ze starzeniem się skóry

Laboratories FILL-MED to nie tylko procedury iniekcyjne oparte na bezpiecznych i przebadanych preparatach, ale również kosmeceutyki i zabiegi kosmetologiczne z linii SKIN PERFUSION zapewniające kompleksową i profesjonalną pielęgnację pomiędzy bardziej inwazyjnymi procedurami w gabinecie.

Ta innowacyjna gama produktów została oparta na połączeniu hybrydowych formuł łączących efektywność i bezpieczeństwo stosowania, ze zmysłowością luksusowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Preparaty SKIN PERFUSION zawierają wysokiej jakości składniki dermatologiczne w optymalnych stężeniach i są przeznaczone do stosowania w gabinetach kosmetologicznych w ramach profesjonalnych zabiegów oraz w domowym zaciszu.

FILLMED SKIN PERFUSION to także innowacyjne, inspirowane medycyną estetyczną, zabiegi kosmetologiczne do każdego rodzaju cery. O ich wyjątkowości stanowi połączenie bogatej linii kosmeceutyków z działaniem zaawansowanego technologicznie urządzenia SKIN PERFUSION CRYOLIFT, posiadającego dwie głowice – do krioliftingu oraz emitującą światło LED.

Koncepcja SKIN PERFUSION umożliwia idealne dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Kosmetolog po analizie skóry może wybrać zabieg z dostępnej gamy lub stworzyć autorską procedurę z wykorzystaniem preparatów dobranych pod kątem specyficznych potrzeb pacjenta.

Linia SKIN PERFUSION marki FILLMED pozwala na nieograniczone kombinacje i w pełni spersonalizowane zabiegi, które gwarantują błyskawiczne efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry. 

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Włosy naturalne czy sztuczne? My nie mamy wątpliwości.
Długie i lśniące włosy to marzenie większości kobiet. Pragną przede wszystkim te,...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *