Estivita

Oficjalny dystrybutor medycznego kwasu hialuronowego HAFILLER®.

Bezpieczeństwo, najwyższa jakość i sterylne warunki; nauka w połączeniu z technologią
i pasją dla piękna i zdrowia Pacjentów! Jeśli zastanawiasz się jak, tworzony jest kwas hialuronowy, serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższego video! HAFILLER® to doskonałej jakości medyczne preparaty produkowane przez Zhejiang Jingjia Medical Technology Co., Ltd.

W Estivita głęboko wierzymy, że troska o skórę jest wyrazem dbałości nie tylko o swoją urodę, ale przede wszystkim o zdrowie i samopoczucie. Nie jest ona przecież jedynie powłoką, pod którą znajdują się wszystkie najważniejsze narządy. Sama pełni niezwykle istotną rolę: osłania nasze delikatne organizmy przed wieloma czynnikami biologicznymi, mechanicznymi, termicznymi, chemicznymi i promieniowaniem słonecznymi, zabezpiecza przed odwodnieniem, pozwala nam odczuwać dotyk bliskiej osoby i pierwsze krople wiosennego deszczu. Z punktu widzenia biologii, nie możemy bez niej żyć, dlatego tak istotna jest jej odpowiednia pielęgnacja!

Niestety na naszą skórę mają negatywny wpływ nieubłagane siły: upływ czasu, grawitacja, zanieczyszczone środowisko, w którym żyjemy. Z pomocą przychodzą wtedy rewitalizujące
i odmładzające zabiegi medycyny estetycznej takie jak wypełnianie kwasem hialuronowym. Działanie HA polega na wiązaniu wody w skórze – jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody! Ma także bardzo silne właściwości pobudzające produkcję kolagenu i elastyny.

Wzrok, to jeden z najważniejszych zmysłów, którym odbieramy bodźce otaczającego nas świata. Upływ czasu również dla niego nie jest łaskawy. Z czasem bywa niezbędna chirurgiczna korekta. Preparaty Hafiller® Aqua doskonale sprawdzają się w chirurgii zaćmy.

04
05
02
03

tel. +48 887 887 325
biuro@estivita.pl
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Na Piękne Włosy
Na Piękne Włosy - nasz sklep z kosmetykami do włosów opieramy na...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.