Estetyczna hurtownia

Największa platforma estetyczna dla profesjonalistów.

Estetycznahurtownia.pl to największa platforma internetowa stworzona dla specjalistów kosmetyki i medycyny estetycznej. W ofercie hurtowni znajduję się ponad 3500 produktów światowych marek i liderów branży estetycznej dostępnych w najniższych cenach rynkowych.

W asortymencie sklepu użytkownicy znajdą tylko oryginalne produkty o najwyższej jakości. Hurtownia oferuje profesjonalne doradztwo i pomoc przy zakupie oraz ekspresową realizację zamówienia do 24h. Dodatkowo klienci sklepu mogą liczyć na liczne promocje, program lojalnościowy, darmowe pełnowartościowe produkty dokładane do zamówień, bezpłatną przesyłkę powyżej 199zł i rabaty uzależnione od wartości zamówienia.

Estetyczbahurtownia.pl oferuje także specjalistyczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej oraz darmowe pokazy zabiegowe i produktowe. W asortymencie sklepu znajduje się także pełne wyposażenie gabinetowe i profesjonalne sprzęty zabiegowe.

Estetycznahurtownia.pl to wszystko, czego potrzebują specjaliści branży Beauty dostępne w jednym miejscu i w zawsze dobrej cenie.

infini0023
infini0018
99a1f82b732e6a0d187fc2a9199ac0b7
dives12886

tel. +48 602 62 62 37
biuro@estetycznahurtownia.pl
Al.Witosa 31 lokal 8
00-710 Warszawa

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Makeup&More
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Najpopularniejszy zabieg w naszym...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *