E-Solingen – co proponujemy naszym klientom?

Przez 26 lat z dużym powodzeniem zajmowaliśmy się hurtowym zaopatrywaniem sklepów na terenie całej Polski. Wykorzystując to doświadczenie zdecydowaliśmy się drogą internetową zaoferować Państwu produkty SOLINGEN oraz kosmetyki w rzeczywistych, prawdziwych cenach hurtowych, a nieraz i poniżej.

E-Solingen – co nas wyróżnia? 

Jesteśmy największym dystrybutorem produktów SOLINGEN na polskim rynku. Posiadamy największy asortyment zestawów do manicure SOLINGEN.

E-Solingen – dlaczego warto kupować u nas? 

Korzyści wynikające z zakupów u nas to:

wygoda – przebywając w domu lub w pracy możesz w każdej chwili dokonać zakupu, nie tracisz czasu na dojazd do sklepu, gdzie często okazuje się, że brakuje asortymentu, nie szukasz miejsca parkingowego, jeżeli Twój czas jest na wagę złota, a komfort i wygodę cenisz najbardziej – ten sklep jest dla Ciebie.
bardzo niskie ceny – oferujemy Ci ceny hurtowe niższe nawet o 50-80% od cen w tradycyjnych sklepach. Przy tak niskich cenach oszczędzasz nawet doliczając koszty dostawy. Dodatkowo umieściliśmy PROMOCJE.
bardzo bogaty asortyment – nasza ofert liczy obecnie ponad 4 tysiące produktów, a to nie koniec, wciąż uzupełniamy listę towarów o nowe produkty.
szybkość – łatwo i szybko w ciągu kilku minut możesz złożyć zamówienie. Czas dostawy waha się od 1 do 5 dni roboczych – zależne jest to od dostępności towaru.
łatwość wyboru – dzięki wyszukiwarce, bardzo bogatym opisom i zdjęciom produktów oraz ułatwiającym lokalizację specjalnym działom z dużą łatwością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.