EQLAB

EQLAB - Najwyższa jakość produktów

Wszystkie oferowana przez nas wirówki laboratoryjne są certyfikowane oraz posiadają status urządzeń medycznych. W kręgu naszych odbiorców znajdują się laboratoria medyczne oraz przemysłowe, jak również gabinety stomatologiczne, gabinety chirurgii plastycznej, gabinety medycyny estetycznej oraz kliniki weterynaryjne.Każde z oferowanych przez nas urządzeń posiada 24 lub 36 miesięcy gwarancji. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów EQLAB oferuje sprzęt zastępczy na wypadek konieczności interwencji naszego serwisu. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego warto kupić wirówkę laboratoryjną właśnie u nas

Co odróżnia naszą firmę od pozostałych i dlaczego warto zaufać własnie nam ? To proste – nasza firma jako jedna z nielicznych zajmuje się wyłącznie wirówkami laboratoryjnymi. Nasze ukierunkowanie stale powiększa naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie doradcze oraz techniczne. Firma EQLAB posiada własny wewnętrzny serwis świadczący naszym klientom usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Dlatego właśnie wirówki laboratoryjne od EQLAB to najlepszy wybór !

EQLAB next day service

Dzięki tej usłudze nasi klienci otrzymują gwarancję ciągłości pracy na zakupionym w naszej firmie sprzęcie. W praktyce oznacza to że w przypadku konieczności interwencji naszego serwisu gwarancyjnego otrzymają Panstwo sprzęt zastępczy na czas jego trwania. Każda zakupiona w naszej firmie wirówka laboratoryjna objęta jest tymże programem oraz posiada 24 miesiące gwarancji.