Elfa Pfarm

276125481_5273972269288148_3054327447476333495_n_Easy

Elfa Pfarm - Budowanie zaufania krok po kroku

Elfa Pharm powstała w 2011 roku w Krakowie, by od razu rozpocząć budowanie świadomości marki współpracą z popularną siecią drogerii Rossmann. Weszła również na rynek tradycyjny, a już rok później musiała przenieść się do większego biura i zorganizować obszerny magazyn. W tym samym czasie zaangażowała się w działalność słynnej Fundacji VIVA! oraz Schroniska Medor, finansując obie instytucje przez wiele lat. W latach 2013 – 2016 rozszerzyła zakres dystrybucji swoich kosmetyków na takie sieci o charakterze detalicznym, jak: Auchan, Tesco, Hebe, Drogerie Natura, Super Pharm i Carrefour. W roku 2014 otwiera swój zakład produkcyjny pod Łodzią i wprowadza do asortymentu nowopowstałe marki (dziś jest właścicielem 10 marek własnych!). W ostatnich latach zajęła się dystrybucją swoich kosmetyków na zagraniczne rynki, a teraz plasuje się w czołówce branżowych firm, których nie przeszkodziła nawet pandemia koronawirusa.

Elfa Pfarm - Asortyment dostępny od ręki

Poza obecnością w znanych i często uczęszczanych punktach sprzedaży kosmetyków, Elfa Pharm stworzyła swoją platformę zakupową. W wygodnym intuicyjnym sklepie internetowym czekają między innymi kosmetyki do ciała, twarzy i włosów. Są kochane przez kobiety na całym świecie ze względu na bezpieczny skład, efektywne działanie i naturalne zapachy skutecznie poprawiające nastrój podczas użytkowania. Firma wyszła też naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mężczyzn, którzy również chcą zadbać o swój wygląd w domowym zaciszu. Bogata oferta szamponów, żeli, kremów czy wód perfumowanych wciąż przyciąga nowych, zadowolonych klientów. Na stronie znajdziesz też pachnące propozycje do domu, takie jak dyfuzory i świece.

Bezpieczeństwo razy cztery!

Elfa Pharm dba o twoje bezpieczeństwo, oferując kosmetyki nieposiadające w składzie szkodliwych, chemicznych substancji. Zwraca też szczególną uwagę na warunki pracy w swoim zakładzie produkcyjnym w Chociwiu, zapewniając swoim pracownikom przyjazną atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju. Firma pamięta też o zwierzętach. Jak zapewniają właściciele, kochają naszych mniejszych przyjaciół i nie wyobrażają sobie wykorzystywania ich podczas produkcji kosmetyków. Cały proces zakłada dbałość o środowisko naturalne, dzięki czemu masz pewność, chronisz matkę naturę. Zaglądaj do Elfa Pharm regularnie, by dowiadywać się o nowościach i promocjach. Pokochaj produkty tej firmy tak, jak ona pokochała ciebie.