Doreme

pigmenty-do-makijazu

Doreme — bezpieczeństwo i gwarancja jakości

Pigmenty marki Doreme są neutralne dla organizmu oraz nie zawierają konserwantów ani substancji rakotwórczych, co zostało potwierdzone wieloma badaniami. Nadają się także dla alergików (osób, u których stwierdzono niepożądane lub niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne mikropigmentacji). Są zgodne z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2020/2081 z dnia 14 grudnia 2020 r., zmieniającym załącznik XVII do rozporządzenia (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów (REACH) w odniesieniu do substancji wchodzących w skład tuszy do tatuażu lub makijażu permanentnego. Każdy odcień posiada kartę MSDS niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji oraz karty charakterystyki w języku polskim. Produkowane są w laboratorium farmaceutycznym w Korei Południowej, nie rozlewane w Polsce. Posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa laboratorium niemieckiego Dermatest oraz certyfikaty CE. Ponadto, pigmenty Doreme poddane zostały testom jakościowym SGS.

Doreme — szeroka gama kolorystyczna

Marka posiada 79 kolorów zestawionych w pięciu liniach różniących się tonacją, kolorystyką i konsystencją. Na 79 kolorów składają się pigmenty do stylizacji brwi, ust, oczu, implantacji paramedycznych (areola), modyfikatory i kamuflaże. Doreme jest marką stworzoną z myślą o kreatywnych linergistkach którzy mają nie skończone możliwości mieszania i łączenia barw. Uzyskiwania pożądanej do danych technik konsystencji dzięki specjalnym boosterom, substancjom rozcieńczającym i uszlachetniającym nasze pigmenty. Boostery dodane do barwników w czasie pigmentacji wzbogacają ich skład o związki nawilżające m. in. kwas hialuronowy, gliceryna, sorbitol a także wyciągi z leczniczych roślin przyspieszające gojenie (wąkrota azjatycka, oczar wirginijski).

Doreme — stabilność i przewidywalność

Pigmenty marki Doreme wyróżniają się wysoką stabilnością i dobrą przewidywalnością w czasie. Odpowiedni skład produktu gwarantuje jego maksymalną przewidywalność w czasie bez potrzeby stosowania od pierwszej pigmentacji specjalnych modyfikatorów przeznaczonych tylko i wyłącznie do ustabilizowania koloru, jak to często bywa przy barwnikach innych marek. Dzięki dużemu napigmentowaniu produkty Doreme charakteryzuje wysoka retencja w skórze, co przekłada się na jakość pigmentacji.

Doreme — komfort pracy

Jako, że sam wybór metody i sposób implantacji barwnika nie pozostaje bez wpływu na efekt zarówno kolorystyczny, jak i ogólny, to do dyspozycji linergistów są poszczególne linie pigmentów, różniące się głównie konsystencją, co pozwala na bardziej zindywidualizowanie dla nich przeznaczenie, w zależności od sposobu pracy oraz wyboru narzędzia. Doreme oferuje obecnie 5 różnych linii barwników do pigmentacji ust, powiek i brwi oraz pigmenty do korekcji, kamuflażu i pigmentacji medycznej. Cztery linie do brwi: Liquid, Conc, 2Shot oraz Perfect Brows różnią się głównie gęstością, co pozwala na wybranie odpowiedniego produktu dla danej metody pracy i własnych preferencji linergisty. Poszczególne serie różnią się również kolorystyką. Pigmenty z tych serii można ze sobą mieszać w zależności od potrzeb oraz łączyć z uszlachetniaczami.

Doreme — wiele możliwości

Doreme jest marką stworzoną z myślą o kreatywnych linergistach. Pigmenty można mieszać ze sobą, nie tylko w zakresie danej linii produktów, ale również łączyć np. liquidy z koncentratami. Daje to nieskończone możliwości barwne. Dla uzyskania pożądanej dla danej techniki konsystencji Doreme przygotowało specjalne boostery, czyli substancje rozcieńczające i uszlachetniające. Dzięki nim praca jest dużo łatwiejsza. Boostery dodane w czasie pigmentacji wzbogacają skład pigmentów o związki nawilżające m.in. kwas hialuronowy, glicerynę, sorbitol oraz wyciągi z leczniczych roślin (wąkrota azjatycka, oczar wirginijski). Wyciągi z tych roślin mają właściwości przeciwzapalne, przeciw obrzękowe, przeciwbakteryjne, uszczelniające naczynia krwionośne i zmniejszające kruchość kapilar oraz przyspieszające gojenie.

doreme-pigment-do-brwi-brown-ash
doreme-pigment-do-brwi-cleopatra
doreme-pigment-do-brwi-toffe
doreme-pigment-do-brwi-areola
doreme-pigment-do-brwi-dark-taupe
doreme-pigment-do-brwi-green