Dermafillers

Dermafillers - profesjonalne i innowacyjne produkty

Dermafillers.pl to funkcjonalny i interaktywny serwis służący do zamówień preparatów stosowanych w zabiegach medycyny estetycznej. Celem Dermafillers.pl jest dostarczanie Wam najbardziej profesjonalnych i innowacyjnych produktów stosowanych przez lekarzy specjalistów z branży medycyny i kosmetologii estetycznej. Nasza oferta kierowana jest do gabinetów lekarskich, gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów urody.

Dostarczamy oryginalne produkty

Dermafillers.pl ułatwi Wam pracę poprzez szybką realizację zamówień, możliwość zakupu pojedynczych preparatów oraz najniższe  ceny na rynku. Dostarczamy wyłącznie oryginalne produkty, wyselekcjonowanych marek, liderów na rynku w branży medycyny estetycznej, dających najwyższy poziom jakości, skuteczności i bezpieczeństwa.

Dermafillers.pl oferuje Wam również możliwość szkoleń prowadzonych przez lekarzy  specjalistów z długoletnim doświadczeniem z zakresu technik aplikacji preparatów na bazie kwasu hialuronowego, wypełnień, wprowadzania nici liftingujących, wolumetrii twarzy. Dołożymy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom.