Cuccio

kobieta-paznokcie

Cuccio — stylizacja paznokci od A do Z

Marka Cuccio stawia na kompleksową obsługę swoich klientów. Dlatego w sklepie internetowym czekają wszystkie produkty niezbędne do wykonania prawidłowego manicure. Poznaj ultrakobiece kolory lakierów hybrydowych, liczne ozdoby oraz odkryj akcesoria, dzięki którym stworzysz modny manicure tytanowy. Obejrzyj propozycje lamp, frezarek, żeli i akryli. Cuccio przygotowało pełną ofertę zarówno dla profesjonalnych stylistów, jak i osób chcących zadbać o paznokcie w domowym zaciszu.

Cuccio — Twoje prywatne SPA

Produkty do stylizacji paznokci to nie wszystkie propozycje oferowane przez Cuccio. Na stronie znajdziesz całe spektrum naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Bezpieczny skład zapewnia długotrwałą radość z użytkowania wszystkich preparatów. Przespaceruj się po każdej z zakładek dostępnych na www.cuccio.pl, by poznać balsamy, maski, masła i żele do mycia ciała oraz inne kosmetyki sygnowane marką Cuccio.

Cuccio dba o swoich klientów

Poza standardową ofertą marka udostępnia również nowości. Wśród nich znajdują się między innymi lakiery hybrydowe w sezonowych, modnych kolorach oraz pięknie pachnące oliwki do skórek i paznokci. Do sklepu internetowego Cuccio warto zaglądać też w poszukiwaniu promocji. Produkty bywają przeceniane nawet o połowę, dzięki czemu można wypróbować nieznane nam wcześniej lakiery i kosmetyki. A dla tych, którzy kochają sprawiać przyjemność innym, powstała zakładka „ZESTAWY PROMOCYJNE”, w których czekają fantastyczne pomysły na prezenty dla bliskich.

cuccio-odzywka
pylek-do-paznokci
cuccio-zel-led-cover
cuccio-lakier-brokatowy
cuccio-lakier-rozowy
cuccio-lakier-czerwony
lakiery-hybrydowe
cuccio-maslo-do-ciala
cuccio-balsam-brązujący
  • Hurtownia
  • 92-701 Łódź, Lipiny 2
  • +48 512 041 222
  • Sklep stacjonarny Cuccio
  • 92-701 Łódź, ul. Narutowicza 32
  • +48 515 076 986
  • sklep@cuccio.pl