Cosnet

Cosnet to prężnie rozwijająca się firma, która prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową kosmetyków.
W swojej ofercie posiada również urządzenia do salonów kosmetycznych.

Cosnet – nasza oferta

W ofercie znajdziesz wszystko, czego tylko możesz potrzebować.
Bez względu na to, czy szukasz profesjonalnego sprzętu, który będzie stanowił wyposażenie Twojego salonu kosmetycznego, czy balsamu do ciała, który delikatnym i słodkim zapachem arbuza otuli Twoje ciało.
U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o swoje ciało.
Do każdego Klienta podchodzimy z zaangażowaniem, bo chcemy sprawić, abyście czuli się w swojej skórze doskonale. Dlatego znaleźć można u nas kosmetyki takich marek jak APIS, Bielenda, Overline czy Xanitalia. Profesjonalne podejście oraz pasja, jaką w sobie posiada cały nasz zespół, jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.
Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Strachowickiej, gdzie możliwy jest odbiór osobisty zamówienia.

Cosnet – pewność i profesjonalizm 

Profesjonalizm, dyspozycyjność oraz wysoki standard obsługi zapewniamy wszystkim kontrahentom na każdym etapie współpracy – odpowiadamy na zapytania, realizujemy jednorazowe zapotrzebowania, przygotowujemy długoterminowe warunki współdziałania.
W ofercie posiadamy wysokiej klasy urządzenia kosmetyczne, komfortowe meble służące do wyposażenia salonów kosmetycznych, akcesoria niezbędne do codziennej pracy oraz markowe kosmetyki wykorzystywane przy zabiegach w salonach piękności.

Cosnet – tylko najlepsze produkty kosmetyczne

Szczegółowo analizujemy rynek kosmetyczny pod kątem asortymentowym i wybieramy rozwiązania z najlepszym stosunkiem ceny do jakości.
Współpracujemy tylko ze starannie wybranymi, renomowanymi producentami z Europy i USA. Zachowując najwyższe norm jakościowe, udzielane są w większości dwuletnie gwarancje z deklaracją dostarczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy gwarancyjnej.

tel. 71 712 03 03
tel. 71 349 67 22
tel. 502 594 490
biuro@cosnet.pl