Colway

Prawdziwy eliksir młodości

Dysponujemy Produktem, o którym marzy miliard ludzi. Niektórym trzeba wprawdzie to uświadamiać, ale mimo wszystko z Kolagenem Naturalnym i jego pochodnymi jest znacznie, znacznie łatwiej robić biznes handlowy, niż z setką innych towarów na pewno wyśmienitych, ale przecież niejedynych na świecie – tak jak kolagen! My dajemy bowiem tym, którzy się do nas przyłączają – prawdziwy Eliksir Młodości!

Naturalny kosmetyk

Ten Produkt – to 100% polski wynalazek, a to Przedsięwzięcie – to 100% polski kapitał i polska dusza! Naturalny i kosmetyki na bazie kolagenu rybiego wytwarzane są ściśle na wyłączność COLWAY®. Nie ma możliwości nabycia żadnego z naszych produktów inaczej niż od Menedżera COLWAY®, w szczególności np. bezpośrednio z taśmy wytwórczej.

Poznaj firmę Colway

COLWAY® jest dysponentem kilku brandów handlowych. Posiada też prawa ochronne do wybranych nazw i receptur. Ponadto konkretne ustalenia umowne określają zakres monopolu COLWAY® w handlu produktami wytwarzanymi przez naszych, wybranych dostawców. Nie można ani nas obejść, ani z nami konkurować.

Nasza Firma zajmuje się sprzedażą produktów marki Colway i Colway International na terenie całej Polski oraz za granicą od 2011 roku. Od tego czasu zaufało nam już wiele klientów.

tel. 505 218 016
colway_sklep@vp.pl
ul. Cytrynowa 8
45-920 Opole