CND Shellac

CND Shellac - wygoda i bezproblemowa marka

Marka CND™ SHELLAC™ jest bezproblemowa i wygodna. Produkty są wydajne, a sama aplikacja jest bardzo łatwa dzięki konsystencji zbliżonej do klasycznego lakieru do paznokci. Nie ma potrzeby nakładania grubej warstwy produktu więc powłoka jest jednocześnie cienka i bardzo wytrzymała zatem uzyskasz perfekcyjny manicure wyglądający estetycznie i elegancko.

ShellacTM to jedyny na rynku w pełni usuwalny system hybrydowy, który nie uszkadza naturalnej płytki paznokci. Całość stylizacji usuwa się w zaledwie 5 min, bez użycia frezarki a jedynie za pomocą płynu OfflyFast. Produkty są skrupulatnie badane i testowane. Wszystkie pigmenty są bezpieczne, produkty posiadają wegańską formułę i nie są testowane na zwierzętach. Ponadto dzięki wyeliminowaniu 7 szkodliwych składników ilość alergii zostaje w największym stopniu zminimalizowana.

Najwyższa jakość usługi

Zapewnij swoim klientkom najwyższej jakości usługi dzięki systemowi lakierów hybrydowych SHELLAC™. Szeroka gama lakierów bazowych i nawierzchniowych pozwala na spersonalizowanie usług tak, aby sprostać wymaganiom każdej klientki.  Autoryzowanym dystrybutorem – importerem CND w Polsce jest firma XBeauty. Firma CND jest także producentem marek takich jak VinyluxPlexigelScentsations oraz wiele innych.

  • Ul. Kielecka 41a/8
  • 02-530 Warszawa
  • X-Beauty Polska Sp. z o.o.
  • tel.: 790 777 834