ChiodoPro

ChiodoPro
ChiodoPro

Najwyższa jakość dla profesjonalistów.

ChiodoPRO od początku swego istnienia wprowadziło na polski rynek wyłącznie prestiżowe produkty o wysokiej jakości mając na uwadze potrzeby naszych Klientów.
Wprowadzając nowości kierujemy się najnowszymi trendami wśród stylistów z branży manicure, pedicure. 

Misją marki ChiodoPRO jest podniesienie jakości produktów kosmetycznych na rynku polskim oraz oferowanie ich w przystępnej cenie. Najważniejsi są dla nas klienci, których zaufanie i uznanie sprawia, że z jeszcze większą pasją i sercem oddajemy się budowaniu silnej i przyjaznej marki, opartej na najlepszych dostępnych produktach.

Zaopatrujemy w nasze produkty sklepy, hurtownie oraz salony kosmetyczne. Nasze kosmetyki charakteryzuje wysoka jakość, osiągnięta dzięki najwyższym międzynarodowym standardom produkcji. Doceniły ten fakt zarówno klientki indywidualne, partnerzy handlowi jak i salony kosmetyczne, które na naszych produktach pracują codziennie. Misją marki ChiodoPRO jest podniesienie jakości produktów kosmetycznych na rynku polskim oraz oferowanie ich w przystępnej cenie.

“Najważniejsi są dla nas klienci, których zaufanie i uznanie sprawia, że z jeszcze większą pasją i sercem oddajemy się budowaniu silnej i przyjaznej marki, opartej na najlepszych dostępnych produktach”

ChiodoPro
ChiodoPro
ChiodoPro
ChiodoPro

tel. 506 308 466
sklep@chiodopro.pl
ul. Nowowiejska 22a
58-200 Dzieżgoniów

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.