STUDIO BODY EVOLUTION – gotowy pomysł na biznes

Chcesz pracować na swój rachunek? Chcesz mieć swój biznes? Interesujesz się branżą beauty? Czujesz potrzebę zmian?

Mamy dla Ciebie sprawdzony pomysł na biznes. Krok po kroku z naszym zespołem wprowadzimy Cię i przygotujemy na realizację naszej misji stworzenia miejsca w którym kobieta w każdym wieku, w kameralnej i przytulnej atmosferze zadba o swoje ciało.
Nigdy nie prowadziłaś firmy? Bez obaw! Wprowadzimy Cię i przeszkolimy z zarządzania biznesem.
Dostaniesz od nas gotowy, sprawdzony biznes plan, dzięki któremu z łatwością otworzysz własne studio modelowania sylwetki! Pomożemy na każdym etapie tworzenia firmy.

Sprawdzone know-how

Dlaczego Body Evolution? Sprawdzone know-how Body Evolution to wspaniały pomysł na biznes skierowany głównie do kobiet, sprawdzone sposoby działania, wypracowane procedury, znajomość rynku i gotowe rozwiązania pozwalające odnieść sukces. Podzielmy się swoim doświadczeniem.

Dobór sprzętu

Urządzenia, którymi dysponujemy, zostały starannie wybrane spośród dostępnych na rynku. Po części są to urządzenia medyczne. Innowacyjne sprzęty, które posiadamy w ofercie stworzone są z myślą o modelowaniu sylwetki i gwarantujące trwałe efekty.

Szkolenia oraz wsparcie marketingowe

Tworząc z nami markę Body Evolution, uczestniczysz w profesjonalnych szkoleniach.
Zapewniamy kursy wprowadzające, ułatwiające start oraz podnoszące kwalifikacje. Wszystkie szkolenia potwierdzone są certyfikatami. Zapewniamy pomoc w zakresie przygotowania materiałów reklamowych, organizacji wydarzeń, przygotowania kosztorysów, budowania wizerunku na lokalnym rynku.
Udostępniamy Wam sprawdzony biznesplan, który sprawdził się już wielu miejscach.
Posiadamy już ponad 20 punktów w Polsce.