Biotec Polska

282064390_23850012624280159_7322619390286733279_n_Easy-Resize.com

Wykorzystujemy potencjał najnowszych technologii

Wierzymy w to, że naszym zadaniem jest kompleksowo wspierać lekarzy i kosmetologów w ich codziennej pracy. W tym celu wykorzystujemy potencjał najnowszych technologii, angażując je do służenia medycynie estetycznej. Naszym partnerom chcemy dawać narzędzia, za pomocą których spełniać będą ludzkie marzenia o nieprzemijającym pięknie.

Biotec Polska - tworzą jednostki

Biotec tworzą jednostki, a dla nas wspólne relacje są najwazniejszym elementem. Cieszą nas wzajemne sukcesy, a w sytuacjach wymagających wsparcia możemy liczyć na wzajemną pomoc. Z radością spotykamy się przy okazji przeprowadzania szkoleń czy celebrowania uroczystości, na branżowych targach lub konferencjach, podczas których chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniami.

Ponad 20 lat działalności w branży med&beauty

Za co lubimy Italię? Wysmakowany design, który doceniają miłośnicy mody i sztuki, niepowtarzalne smaki włoskiej kuchni czy legendarne sławy futbolu… Mamy zatem powód do dumy: urządzenia marki BIOTEC od 1993 roku projektowane, produkowane i testowane są w ojczyźnie wizjonera inżynierii – Leonarda da Vinci. Stanowi to gwarancję ich prawdziwie europejskiej klasy.