Berendowicz&Kublin

Berendowicz&Kublin - stworzone z myślą o zdrowym i pięknym wyglądzie Twoich włosów

Sklep internetowy Akademii Berendowicz&Kublin to miejsce stworzone z myślą o zdrowym i pięknym wyglądzie Twoich włosów. Znajdziesz tu profesjonalne kosmetyki renomowanych producentów przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji włosów, najwyższej jakości kosmetyki do koloryzacji, szeroką gamę oryginalnych kosmetyków do włosów dla dzieci, jak również japońskie urządzenia Takara Belmont: Micro Mist, Rollerball, Spa Mist.

Berendowicz&Kublin - firma z wieloletnią tradycją

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją umiejętnego łączenia siły biznesu i fryzjerstwa. Dlatego nasz sklep to wyjątkowe miejsce dla osób ceniących najwyższą jakość. Jako eksperci w kosmetyce włosów i ich profesjonalnej pielęgnacji oferujemy oryginalne produkty sprawdzonych marek branży fryzjerskiej: EcoKid, Schwarzkopf Professional, Kérastase i L’Oréal Professionnel. W naszej ofercie możesz także znaleźć specjalistyczny sprzęt fryzjerski marki Bosch i akcesoria fryzjerskie firmy Y.S. Park.

Z myślą o różnorodnościach

Z myślą o różnorodnych, indywidualnych potrzebach, gustach i upodobaniach Klientów, przygotowaliśmy asortyment, w którym z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Naszymi dewizami są: najwyższa jakość oferowanych produktów, najwyższy poziom świadczonych usług, najatrakcyjniejsze ceny – przekonaj się sam!

berendowicz-kublin
berendowicz-kublin
berendowicz-kublin
berendowicz-kublin