be’liv Live Cosmetics

be'liv Live Cosmetics - pierwsze w Polsce kosmetyki z żywymi bakteriami probiotycznymi

Jesteśmy ekspertkami w dziedzinie probiotyków i mikrobiomu. Naszą misją jest przede wszystkim uświadamianie kobiet na temat zdrowej i racjonalnej pielęgnacji, poprzez dbanie o mikrobiom skóry. Energia i pasja to określenia, które definiuje nas i naszą pracę.Wspieramy innych w zrozumieniu, czym jest dobry probiotyk, jak stosować probiotyki oraz jak dbać o swój mikrobiom. Stworzyłyśmy innowacyjną serię kosmetyków probiotycznych do pielęgnacji skóry twarzy, dzięki którym każdy może zadbać o własny mikrobiom skóry.

Kosmetyki tworzone z pasją

Z tematyką mikrobiomu stykamy się od lat i wiemy, jak wielkie ma on znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jako mikrobiolożki ale też świadome kobiety zainteresowałyśmy się mikrobiomem skóry. Postanowiłyśmy poświęcić swój czas, na odkrywanie jeszcze większych tajemnic naszej cery.

Tworzymy kosmetyki z pasji oraz potrzeby wykorzystania własnej wiedzy i doświadczenia. Wszystko opieramy na własnych badaniach oraz dostępnej wiedzy.

Nasza wiedza, umiejętności oraz badania

Nasza marka kosmetyków probiotycznych powstała z myślą o osobach, które od lat borykają się z niedoskonałościami skóry. To dla nich przeprowadzałyśmy badania, testy i weryfikowałyśmy efekty naszej pracy. To z myślą o nich połączyłyśmy naszą wiedzę, umiejętności i badania, którego wynikiem są nasze kosmetyki!