Beauty Fusion – poznaj nową technologie koloryzacji

falelokikoki
Nigdy nie mogłam przekonać się do mojego naturalnego koloru włosów, dlatego już od kilku lat stale poddaje je koloryzacji. Niestety zdarzało mi się trafić na takie zabiegi, po których musiałam ratować swoje zniszczone włosy. Dlatego staram się szukać produktów do koloryzacji o naturalnym składzie łagodnym dla włosów i skóry głowy.

Oczywiście tropiłam wśród koloryzacji dla profesjonalistów, bo tylko w ręce doświadczonych fryzjerów oddaję swoje włosy. Będąc na bieżąco z nowinkami postanowiłam dokładniej zbadać Beauty Fusion – produkty do koloryzacji, które do 99% składają się z naturalnych składników. Na czym polega ich moc i dlaczego właśnie na nie zwróciłam uwagę? Jeśli jesteś ciekawa, to zapraszam w podróż po sekretach tej koloryzacji!

falelokikoki

Innowacja w koloryzacji

falelokikoki

W Multi Funkcyjnym Systemie Koloryzacji Beauty Fusion nowoczesna technologia pozwoliła wyodrębnić amoniak od pigmentu, który sami dozujemy przy każdej koloryzacji. Dzięki temu możesz samodzielnie go kontrolować i zdecydować o tym jaką koloryzację zrobisz na włosach klientki. I jaką akurat potrzebujesz. W konsekwencji kupujesz wyłącznie jeden produkt koloryzacji, dalej oferując pełną gamę usług koloryzacji w swoim salonie.

Beauty Fusion w koloryzacji rezygnuje z PPD, parabenów i rezorcyny, która w farbach do włosów używana jest jako utleniacz. Zamiast tego stawia na siłę natury. Zawiera do 99% certyfikowanych, naturalnych składników. Dzięki temu włosy po koloryzacji nie tylko nie będą zniszczone, ale będą w piękniejszej kondycji! Twoje Klientki będą zachwycone tym, w jak dobrym stanie są ich włosy po zabiegu koloryzacji. Te farby, co wyróżnia je spośród innych, już w trakcie zabiegu pielęgnują i wzmacniają włosy.


falelokikoki

Koloryzacja Beauty Fusion

Zainteresowały Cię te produkty i chcesz mieć je w swoim salonie?


Tę koloryzację możesz z powodzeniem stosować u każdego ze swoich Klientów. Doskonale pokrywa nawet siwe włosy! A kolory? Możliwości wyboru są ogromne i z pewnością znajdziesz pośród nich idealnie dobrany do każdego z typów urody. Wzornik, który pobierzesz TUTAJ zawiera aż 63 odcienie, ale możesz je mieszać dowolnie, więc możliwości jest nieskończenie wiele 🙂

falelokikoki

Aktywuj efekt

Nowoczesna technologia koloryzacji Beauty Fusion, umożliwiła wyodrębnić amoniak od pigmentu. Pewnie zastanawiacie się co to znaczy? Dzięki temu możesz zaoferować swoim klientom wiele koloryzacji np.: odświeżenie koloru, ton w ton, męską koloryzację, permanentną i inne, jedną linią Beauty Fusion. Jak to działa? Odpowiednio łączysz farbę z kremem wzmacniającym BOOSTER przekształcający mieszankę w zasadową koloryzację półtrwałą lub w koloryzację trwałą. Dostępny w dwóch wersjach: Booster 01 – dla poziomów od 1 do 6 oraz Booster 02 – dla poziomów od 7 do 12.

Dostępny w pięciu stężeniach aktywatory Beauty Fusion także czerpią pełnymi garściami prosto z natury. Ten aktywator o przyjemnej, kremowo-mlecznej konsystencji kryje w swojej recepturze innowacyjny składnik ZEMEA®. Jest on pozyskiwany w całości z ziaren organicznej kukurydzy. To sposób na to, by OXYMILK pełen był witamin i fitosteroli dbających o kondycję włosów Twoich Klientów.

falelokikoki

Podsumowanie

Jeśli lubisz nowinki technologiczne stosowane we fryzjerstwie, a jednocześnie stawiasz na naturalne kosmetyki, to skup na dłużej swoją uwagę na produktach Beauty Fusion. Wykonasz nimi wszystkie usługi farbowania w swoim salonie od koloryzacji ton w to, poprzez demi-permanentną aż po koloryzację trwałą. Co ważne, równomiernie pokryjesz nimi siwe włosy swoich Klientów oraz uzyskasz piękne, naturalnie wyglądające odcienie blond, co jest niezwykle trudne.

I jak? Spodobały Ci się możliwości nowoczesnych zabiegów Beauty Fusion? Jeżeli właśnie odpowiedziałaś tak, to koniecznie zajrzyj TUTAJ, gdzie czekają na Ciebie konsultanci, którzy pomogą dobrać ofertę do Twojego salonu fryzjerskiego.

falelokikoki
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
CraftyLite Candles
Zapachowe Świece Sojowe CraftyLite Odkryj cudownie pachnące świece na każdą porę roku.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.