Arkana

Arkana (2)_Easy-Resize.com

Arkana - o marce

Arkana to jedna z najdynamiczniej rozwijających się profesjonalnych marek kosmetycznych w Polsce. Specjalizujemy się w zaawansowanej pielęgnacji skóry, nie tylko odpowiadając na potrzeby rynku, ale także kreując nowe trendy. Naszym znakiem rozpoznawczym są neurokosmetyki. Ich działanie opiera się na neuroprzekaźnikach, dzięki czemu oferowane przez nas zabiegi są skuteczne, a ich efekty widoczne naprawdę szybko. Pielęgnacja stymulująca układ nerwowy ma jeszcze jedną niepodważalną korzyść – wpływa pozytywnie nie tylko na skórę, ale także poprawia ogólne samopoczucie.

 

Dlatego neurokosmetyki idealnie wpisują się w naszą filozofię świadomego piękna i pielęgnacji. Wierzymy, że połączenie zabiegów dostępnych w salonach SPA wraz z pielęgnacją domową to najlepszy sposób na to, aby cieszyć się widocznymi efektami każdego dnia.

Innowacyjne podejście i widoczne efekty

W naszej działalności wykorzystujemy najnowsze odkrycia naukowe, innowacyjne składniki i aktualne trendy panujące w kosmetyce. W naszym laboratorium powstało już ponad 70 autorskich formulacji kosmetycznych. Dzięki temu nasze produkty są zawsze o krok przed konkurencją, a efekty ich działania często widoczne są już po pierwszym zabiegu. Najlepszym tego dowodem są liczne nagrody, które otrzymujemy zarówno w kraju, jak za granicą. Do najważniejszych z nich należą:

  • Instyle Best Beauty Buys dla Post Treat Ointment – 2015
  • Glamour Glammies dla Hydrospheric Intensive Cream – 2016
  • LNE Innowacja dla Neuro NANA&GABA Cream – 2018
  • nominacja Cosmoprof Awards dla najbardziej nowatorskiego produktu Neuro Gaba Lift Mask – 2019
  • finalista Love Cosmetics Awards dla Body Lipolysis Therapy – 2020
  • BEAUTY FORUM Polska dla linii Woman Definition – 2022
  • Perfect Spa Awards dla Neuro Gaba Lift Mask – 2022