Arganicare

banner-970-320-poprawione

Tajemnica zdrowia, skuteczności i piękna zawarta w składnikach.

Już od 15 lat zajmujemy się sprzedażą organicznych kosmetyków do włosów. Od początku swojej działalności dostarczamy najlepszej jakości produkty do pracowni fryzjerskich, salonów kosmetycznych, a także Klientów indywidualnych.

Kosmetyki Arganicare pochodzą z natury. Ich składniki wyprodukowała ziemia, a nie laboratorium. My przetworzyliśmy je w taki sposó,b by były najcenniejszym źródłem składników odżywczych, regenerujących, wzmacniających lub leczących Twoje ciało a w szczególności włosy. Musisz jednak wiedzieć, że robiąc to, pamiętaliśmy o naszej wspólnej planecie i jej mieszkańcach. Rolnicy dostarczający nam produkty nie używają chemii, rośliny rosną w swoim naturalnym środowisku, a my sprawdzamy, by nie były eksploatowane nadmiernie. W procesie pozyskiwania ekstraktów, rafinowania olejów, pozyskiwania witamin itp., nie używamy chemii, a jedynie siły wody, temperatury i nacisku. Wszystkie procesy są naturalne i występują w otaczającym nas środowisku.

Wspólnym zadaniem wszystkich kosmetyków Arganicare jest kompleksowe wsparcie skóry głowy i włosów – czyli niezbędna podstawa pięknej i zdrowej fryzury. Każdy z kosmetyków zawiera skrupulatnie dobraną mieszankę składników o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym. Celem wszystkich kosmetyków Arganicare jest kompleksowe nawilżeniewzmocnienienaprawa Twoich włosów.

male-2z4-p7ozi4zkubbnt66h4sy30uzhqdcpfmz0al2v9wx5qq
male-1z4-p7ozhrtu6mtnampl9n9b1yb1ez5kfvirkry2k1go5u
male-3z4-p7ozii5bhztobpnczymuzrny1rjufef90e7nzsdnbm
male-4z4-p7oziw8wcicz5v2vpmq9j63uyjmcmuz82bzy6xsqqa