Amberdust

Amberdust
Amberdust – czym się zajmujemy? 

Zainspirowani naturą i pielęgnacyjnymi właściwościami bursztynu stworzyliśmy w 2016 roku pierwsze mydełka, zawierające w swoim składzie zmikronizowany bursztyn.

Amberdust dba o najmniejszy szczegół wykonania

Zmotywowani ciepłym przyjęciem, z jakim spotkały się nasze mydełka, stworzyliśmy kolejne produkty, w których wykorzystujemy dobroczynne działanie bursztynowego pyłu, maceratu lub kwasu. Bursztyn jako naturalny antyoksydant posiada zdolność zwalczania wolnych rodników, a zawarte w nim minerały poprawiają kondycję skóry. Dobieramy też inne, wysokiej jakości naturalne składniki , w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniały i jak najskuteczniej pielęgnowały i odżywiały skórę.

Amberdust – poznaj nas bliżej

Linia Amber Dust odpowiada na zapotrzebowanie na dobre kosmetyki naturalne, tworzona jest z pasją i ogromną troską o jakość. Nasze produkty powstały z miłości do kosmetyków i z myślą o  kobietach, które dokonują świadomych zakupów . Każdy nowy produkt wymaga od nas stuprocentowego zaangażowania, licznych testów i badań, tak by finalnie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientek. To właśnie dla nich pracujemy i staramy się, po to by marka Amber Dust była synonimem troski i skutecznej pielęg

amberdust_2

amberdust_4

amberdust_1-min

amberdust_3


Poprzednie
Następne

tel. +48 601 841 606
Anna@amberdust.pl

Tags from the story
Stworzone przez
Więcej od Dawid Szynalewski
szablon
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Radiofrekwencja i osocza bogato...
Czytaj więcej