Stelo
Odzież medyczna, fartuchy stroje i ubrania lekarskie.
UDOSTĘPNIJ

Stelo

www.stelo.pl
warszawa@stelo.pl

tel. 730 131 318

ul. Młynarska 7
01-205 Warszawa

Od 2009 roku staramy się dostarczać Wam najlepszej jakości odzież medyczną i roboczą, spełniającą międzynarodowe standardy.

Wiemy, że zawody, które wykonujecie, wymagają od Was poświęcenia, zaangażowania i wielkiej odpowiedzialności za zdrowie i życie innych. To wiele godzin pracy, ciężkich dyżurów i wiele nieprzespanych nocy, dlatego naszą misją jest zagwarantowanie Wam komfortu każdego dnia pracy.

Odzież, którą Wam oferujemy wykonana jest z najlepszej jakości tkanin odpornych na spieranie, wytrzymałych a przede wszystkim oddychających.
Oferta Stelo, to niezliczona ilość kombinacji wzorów, kolorów i krojów.
To również możliwość zamówienia odzieży w niestandardowych rozmiarach od XXS do 5XL, odzieży ciążowej lub spodni o przedłużanej bądź skracanej nogawce.

W regularnej ofercie dostępnej w naszych sklepach stacjonarnych i na stronie internetowej www.stelo.pl posiadamy standardową rozmiarówkę oraz wybrane wzory i kolory. Jednak na specjalne zamówienie Klienta możemy sprowadzić większość z dostępnych w katalogach modeli.

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Stylizacja
Słowo „wegański” stało się bardzo modne. Wpisuje się w obecny trend życia w ekologicznym stylu, pozbawionym okrucieństwa wobec zwierząt. Niestety, nie wszyscy producenci żywności czy kosmetyków używają określenia VEGAN prawidłowo. To często chwyt marketingowy, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Chcę Wam pokazać jak dokonać odpowiedniego wyboru, abyście mieli pewność, że zakupione przez Was lakiery do paznokcie są wegańskie i bezpieczne.
WIĘCEJ
Akcesoria
Przeglądając facebookowe grupy o tematyce pielęgnacji i stylizacji paznokci, kilka razy trafiłam na zdjęcia przedstawiające deformacje i choroby. Większość z nich była spowodowana użyciem nieodpowiednich produktów lub niewystarczających kwalifikacji osoby wykonującej zabieg manicure. Dla mnie, wieczorna pielęgnacja paznokci jest relaksującym rytuałem i nie wyobrażam sobie, bym miała cierpieć "tylko" dlatego, że użyłam lakieru stworzonego na bazie szkodliwych składników.  O pomoc w odpowiedzi na nurtujące pytania poprosiłam Pana Marka Cyrulika z firmy Lady's Nails Cosmetics. Dzięki poradom specjalisty, wiem już czego powinnam unikać. Do lektury zapraszam również Ciebie :)
WIĘCEJ
Stylizacja
Profesjonalna stylizacja paznokci obejmuje wiele zagadnień. To nie tylko wiedza na temat aktualnych trendów, ale również umiejętność użycia odpowiednich technik czy dbałość o higienę i optymalną pielęgnację. Które kroki należy wykonać w pierwszej kolejności, by rozpocząć swoją przygodę z tą branżą? Jakich błędów unikać i gdzie szukać inspiracji? O tym porozmawiamy z Panią Małgorzatą Jankowską, Instruktorem Indigo Nails Lab.
WIĘCEJ