Salveo
Usługi medyczne
UDOSTĘPNIJ

Salveo

salveo.co

ul. Żołnierska 36
41-936 Bytom

Salveo Sp. z o.o. to przede wszystkim zespół ludzi z pasją ale też z ponad 30 letnim doświadczeniem w rehabilitacji
i leczeniu chorych. Przez ten czas pomagaliśmy tworzyć i nadzorowaliśmy działanie ponad 50 ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce. Jest to bezcenne doświadczenie, którym chcemy podzielić się z Wami.

“Bezcenna wiedza i doświadczenie.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Akcesoria
Na pewno kojarzycie recepcje hotelowe i lady restauracyjne, gdzie w szklanych, okrągłych misach znajdują się cukierki. O ile zwykłe, sklepowe słodycze na pewno ucieszą dzieci, o tyle Wasi klienci będą oczekiwać bardziej wyrafinowanej formy poczęstunku. To świetna okazja, by nie tylko rozpieścić podniebienie, ale również nie dać o sobie zapomnieć. Zobaczcie w jaki jeszcze sposób pozostać w pamięci klientów. Pomijam oczywistą oczywistość, jaką jest wysoka jakość obsługi :) //
WIĘCEJ
Akcesoria
Niezależnie od tego kim jesteście – makijażystkami, fryzjerkami, stylistkami paznokci – jesteście profesjonalistkami i chcecie czuć się komfortowo w swojej firmowej odzieży. Odzież zawodowa dostosowana do zajmowanego stanowiska powinna posiadać odpowiednie właściwości, aby ułatwiać Wam pracę. A jeśli przy okazji jest również atrakcyjna wizualnie, to możecie czuć się kobieco za każdym razem, gdy przychodzicie do pracy :)
WIĘCEJ