Qfair
Wyselekcjonowane produkty z branży beauty.
UDOSTĘPNIJ

Qfair

qfair.pl
biuro@qfair.pl

tel. 798 666 569
tel. 505 104 610

ul. Bielska 198/1
43-384 Jaworze

Qfair jest platformą która kieruje się złotą zasadą fair play. Jej głównym celem jest promocja wyselekcjonowanych produktów renomowanych producentów.

Naszą specjalizacją jest Makijaż Permanentny , w tej tematyce dochodzimy już do pełnoletności ponieważ od ponad siedemnastu lat z powodzeniem działamy i nie poddajemy się . Nie oznacza to jednak rozwoju platformy o nowe kategorie takie jak np.: biżuteria hipoalergiczna, preparaty kosmetyczne, usługi szkoleniowe i inne. Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowany przez Nas produktów przy ich wyborze kierowaliśmy się opinią użytkowników, jakością wykonania, składem chemicznym, trwałością , serwisem przed i po sprzedażowym. Zbiór informacji podczas selekcji ułatwił nam podjęcie decyzji dotyczącej oferty. Cena jest ważnym czynnikiem podczas wyboru ale nie powinna odgrywać kluczowej roli.

“Staramy się znaleźć równowagę stosunku ceny do jakości oferowanych produktów.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Stylizacja
Słowo „wegański” stało się bardzo modne. Wpisuje się w obecny trend życia w ekologicznym stylu, pozbawionym okrucieństwa wobec zwierząt. Niestety, nie wszyscy producenci żywności czy kosmetyków używają określenia VEGAN prawidłowo. To często chwyt marketingowy, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Chcę Wam pokazać jak dokonać odpowiedniego wyboru, abyście mieli pewność, że zakupione przez Was lakiery do paznokcie są wegańskie i bezpieczne.
WIĘCEJ
Stylizacja
Profesjonalna stylizacja paznokci obejmuje wiele zagadnień. To nie tylko wiedza na temat aktualnych trendów, ale również umiejętność użycia odpowiednich technik czy dbałość o higienę i optymalną pielęgnację. Które kroki należy wykonać w pierwszej kolejności, by rozpocząć swoją przygodę z tą branżą? Jakich błędów unikać i gdzie szukać inspiracji? O tym porozmawiamy z Panią Małgorzatą Jankowską, Instruktorem Indigo Nails Lab.
WIĘCEJ