Kazaro
Wyposażenie salonów i gabinetów SPA
UDOSTĘPNIJ

Kazaro

kazaro.pl
kazaro@kazaro.pl

tel. +48 32 77 25 200

ul. Nakielska 35
Tarnowskie Góry

Facebook
Instagram
Firma KAZARO została założona
w 2007 roku. Dzięki zaangażowaniu zarządu jak również pracowników niezmiennie urządzamy i wyposażamy salony kosmetyczne, salony fryzjerskie
i spa. Stale poszerzamy ofertę
o produkty niebanalne, nowoczesne
i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu, które umożliwiają stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu.

Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań, śledzimy nowe trendy na rynku, aby zawsze móc oferować klientom to co najlepsze – najbardziej aktualne. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta.

Klika razy w roku jesteśmy wystawcami na targach i konferencjach, organizujemy indywidualne prezentacje i szkolenia dla klientów.

Firma KAZARO zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji. To dzięki nim Klienci widzą jak może wyglądać ich salon, dzięki naszym produktom. Oferujemy doświadczenie zespołu projektantów w projektowaniu
i przebudowach według indywidualnych potrzeb klienta. Ważnym elementem budowania sukcesu marki KAZARO jest mobilne wsparcie serwisu, sumienna realizacja dostaw jak również po sprzedażowa opieka nad klientami.

Specjalna promocja dla czytelników Spa&Uroda. Z kodem promocyjnym Spa&Uroda20 uzyskasz 20% rabatu na wyposażenie swojego salonu w Kazaro. Rabat uzyskasz podając kod promocyjny. Zamówienia można składać w salonie firmowym, online lub telefonicznie. Promocja nie dotyczy urządzeń i akcesoriów.

“Jesteśmy znani z profesjonalizmu, kreatywności oraz innowacyjnych rozwiązań.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Meble
Tajemnica tkwi w tym, by wyposażenie salonu kosmetycznego było komfortowe nie tylko dla Waszych klientów, ale również dla Was. Praca wykonywana w odpowiedniej pozycji, nieobciążającej pleców jest dużo zdrowsza i wydajniejsza. Nie mogę również pominąć względów estetycznych. Nie raz przekonałam się o tym, że brzydkie, zaniedbane meble kosmetyczne psują pierwsze wrażenie po wejściu do salonu.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Kiedy byłam dzieckiem, odwiedziny u fryzjera wyglądały zawsze tak samo. Mycie głowy, strzyżenie, suszenie i modelowanie na szczotce. Taki „zabieg” wygląda identycznie zarówno u mnie, jak i u mojej mamy. Podobne wspomnienia mają moje koleżanki odnośnie wizyt u makijażystek czy stylistek paznokci. Wykonana usługa? W takim razie do widzenia. Dziś nie wystarczy umalować, pofarbować i obciąć. Pielęgnacja w trakcie i po zabiegu jest tak samo ważna. Chcę przybliżyć Wam możliwości pielęgnacyjne dotyczące włosów, bo mam wrażenie, że wciąż zbyt mało kobiet zwraca na to uwagę.
WIĘCEJ
Meble
Jakie są najlepsze meble fryzjerskie? Przede wszystkim – funkcjonalne i wygodne. Miłośnicy pięknych wnętrz na pewno zgodzą się ze mną, że nie zaszkodzi, jeśli będą również piękne ;) Wyposażenie profesjonalnego salonu fryzjerskiego rządzi się swoimi zasadami. I o ile można czasami nagiąć pewne reguły, o tyle ten podstawowy trzon musi spełniać pewne warunki. Dla dobra pracowników oraz klientów.
WIĘCEJ