INSIGHT
Piękne włosy? Naturalnie!
UDOSTĘPNIJ

INSIGHT

www.insightshop.pl
bok@fryzdom.pl

tel. +48 43 671 11 00

ul. Łaska 43
98-220 Zduńska Wola

Naturalne, organiczne kosmetyki podbijają świat. Idziemy z tym trendem, będąc o krok przed konkurencją.
To u nas znajdziesz kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji, które jednocześnie odżywiają, nawilżają i przywracają blask. Kochamy naturę, a ona kocha Ciebie i nas. Dlatego daje nam to, co najpiękniejsze. My potrafimy to wykorzystać.

INSIGHT to odżywcze, bogate w ochronne i niezbędne składniki aktywne produkty, zgodne ze zdrowym wyborem czystości formuł. Posiadają innowacyjne i niekonwencjonalne receptury, które chronią zdrowie i blask włosów.
Dzięki rygorystycznemu doborowi surowców jednocześnie zapewniają absolutną doskonałość stylizacji
i profesjonalną zawartość.

“Miejsce stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie wysokiej jakości kosmetyki organiczne i naturalne.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Stylizacja
Słowo „wegański” stało się bardzo modne. Wpisuje się w obecny trend życia w ekologicznym stylu, pozbawionym okrucieństwa wobec zwierząt. Niestety, nie wszyscy producenci żywności czy kosmetyków używają określenia VEGAN prawidłowo. To często chwyt marketingowy, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Chcę Wam pokazać jak dokonać odpowiedniego wyboru, abyście mieli pewność, że zakupione przez Was lakiery do paznokcie są wegańskie i bezpieczne.
WIĘCEJ
Stylizacja
Profesjonalna stylizacja paznokci obejmuje wiele zagadnień. To nie tylko wiedza na temat aktualnych trendów, ale również umiejętność użycia odpowiednich technik czy dbałość o higienę i optymalną pielęgnację. Które kroki należy wykonać w pierwszej kolejności, by rozpocząć swoją przygodę z tą branżą? Jakich błędów unikać i gdzie szukać inspiracji? O tym porozmawiamy z Panią Małgorzatą Jankowską, Instruktorem Indigo Nails Lab.
WIĘCEJ
Akcesoria
Przeglądając facebookowe grupy o tematyce pielęgnacji i stylizacji paznokci, kilka razy trafiłam na zdjęcia przedstawiające deformacje i choroby. Większość z nich była spowodowana użyciem nieodpowiednich produktów lub niewystarczających kwalifikacji osoby wykonującej zabieg manicure. Dla mnie, wieczorna pielęgnacja paznokci jest relaksującym rytuałem i nie wyobrażam sobie, bym miała cierpieć "tylko" dlatego, że użyłam lakieru stworzonego na bazie szkodliwych składników.  O pomoc w odpowiedzi na nurtujące pytania poprosiłam Pana Marka Cyrulika z firmy Lady's Nails Cosmetics. Dzięki poradom specjalisty, wiem już czego powinnam unikać. Do lektury zapraszam również Ciebie :)
WIĘCEJ