Imeso
Urządzenia dla medycyny estetycznej.
UDOSTĘPNIJ

Imeso

www.imeso.pl
biuro@imeso.pl

tel. 503 179 482

ul. Borowa 22
05-520 Konstancin-Jeziorna

Facebook
iMeso.pl to platforma ekspercka. Działamy po to, aby wciąż budować świadomość w zakresie możliwości jakie daje nam współczesna medycyna estetyczna i estetyka. Piszemy o standardach oraz jakości usług, prezentujemy innowacyjne urządzenia do przeprowadzania zabiegów, przedstawiamy też standardy bezpieczeństwa, które zawsze powinny być zachowane przy prowadzeniu zabiegów estetycznych.


Serwis medyczny iMeso.pl skierowany jest do wszystkich osób, które interesują się tematyką związaną z zabiegami estetycznymi oraz zagadnieniami dermatologii estetycznej. Platforma kierowana jest również do osób zawodowo związanych z tymi dziedzinami.

“To co cechuje nasze produkty, to przede wszystkim wysoka jakość, ich skuteczność oraz bezpieczeństwo.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Akcesoria
Na pewno kojarzycie recepcje hotelowe i lady restauracyjne, gdzie w szklanych, okrągłych misach znajdują się cukierki. O ile zwykłe, sklepowe słodycze na pewno ucieszą dzieci, o tyle Wasi klienci będą oczekiwać bardziej wyrafinowanej formy poczęstunku. To świetna okazja, by nie tylko rozpieścić podniebienie, ale również nie dać o sobie zapomnieć. Zobaczcie w jaki jeszcze sposób pozostać w pamięci klientów. Pomijam oczywistą oczywistość, jaką jest wysoka jakość obsługi :) //
WIĘCEJ
Akcesoria
Niezależnie od tego kim jesteście – makijażystkami, fryzjerkami, stylistkami paznokci – jesteście profesjonalistkami i chcecie czuć się komfortowo w swojej firmowej odzieży. Odzież zawodowa dostosowana do zajmowanego stanowiska powinna posiadać odpowiednie właściwości, aby ułatwiać Wam pracę. A jeśli przy okazji jest również atrakcyjna wizualnie, to możecie czuć się kobieco za każdym razem, gdy przychodzicie do pracy :)
WIĘCEJ