Hydrofacial
Hydropeeling próżniowy.
UDOSTĘPNIJ

Hydrofacial

hydrafacial.pl

tel. 506 355 601

ul. Nowogrodzka 50, lok. 518
00-950 Warszawa

Hydrodermabrazja, lub hydropeeling próżniowy, jest to zintegrowany system, łączący bezkryształową mikrodermabrazję przy stosowaniu wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających przeciwutleniacze,
w połączeniu z próżnią.

Odróżnieniem podstawowym nowej technologii jest to, że przy przeprowadzeniu eksfoliacji niestosowane są kryształy, natomiast wykorzystywane są specjalne opatentowane końcówki jednorazowe, posiadające spiralny kształt oraz żebrowatą powierzchnię.
Zabezpiecza to wysoki poziom antyseptyki oraz sprawia, że proces eksfoliacji jest łagodny i delikatny. Różny stopień ścierności końcówek rozszerza możliwości specjalisty oraz pozwala dokonywać zabiegów nie tylko na twarzy, ale też na ciele.

Jednocześnie z eksfoliacją, na oczyszczoną skórę w momencie maksymalnego otwarcia porów, kolejno nanoszone są unikalne według swego składu substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, oraz składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne. Aktywne nawilżenie skóry podczas zabiegu pozytywnie wyróżnia HydraFacial od innych metod odnowy wierzchniej warstwy skóry, takich jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, metody stosowania systemów laserowych.

“Najnowsza technologia w kosmetologii aparatowej.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Zabiegi
Nowoczesne zabiegi wciąż zyskują nowych miłośników. Zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają innowacyjnych (i skutecznych!) rozwiązań, dzięki którym będą wyglądać młodo, zdrowo i promiennie. Ja zdecydowałam, że przyjrzę się bliżej hydropeelingowi próżniowemu, o którym ostatnio słyszę coraz częściej i więcej. Czym jest ten zabieg? Jakich efektów możemy się spodziewać? O tym przeczytacie poniżej.
WIĘCEJ