Coherent Polska
Technologia młodości
UDOSTĘPNIJ

Coherent Polska

coherent.com.pl
coherent@op.pl

tel. +48 12 430 33 68

ul. Wrocławska 37A
30-011 Kraków

W naszej ofercie znajdują się najbardziej nowoczesne
i najskuteczniejsze urządzenia dostępne na rynku, usługi szkoleniowe, serwis
a także wypożyczalnia sprzętu.

W oparciu o naszą wiedzę
i doświadczenie świadczymy wachlarz kompleksowych szkoleń, serwis oraz oferujemy możliwość wypożyczania wybranych urządzeń. By zapewnić najwyższy poziom naszych świadczeń, nieustannie rozwijamy się i zwiększamy swoje kompetencje.

Od 1993 roku, nieustannie dostarczamy najwyższej klasy urządzenia do medycyny estetycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

“W Coherent Polska podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Dbamy by dzięki naszym rozwiązaniom mógł on rozwijać się i rosnąć. Wierzymy w długoletnie partnerstwa z naszymi klientami, które pozwalają nam wspólnie osiągnąć sukces.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Pielęgnacja
Tak Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi podsumowała fakt, że wokół jej oczu pojawiły się kurze łapki. Cóż, zastanawiam się jak wytrzymałaby starcie z innym zwierzakiem, który pozostawiłby na jej czole lwią bruzdę :) Nie życzę tego Pani Joasi – bardzo ją lubię. W każdym razie, wszyscy jesteśmy narażeni na różne rodzaje zmarszczek mimicznych. Powstają w wyniku naszej reakcji na bodźce zewnętrzne i mają dość często podłoże emocjonalne. Zobaczmy, które z nich na nas czyhają.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Polscy i zagraniczni celebryci niechętnie przyznają się do odbytych zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej. Na ich nieszczęście, wprawne oko profesjonalisty pozna wszelkie zmiany spowodowane mniej lub bardziej inwazyjnymi operacjami. Dlatego, zamiast od razu kłaść się „pod sklapel”, warto zapoznać się z ofertą kosmetyków, mających na celu przedłużenie młodości. Okolice oczu i zmarszczki wokół nich mogą zostać wygładzone i ujędrnione bez potrzeby wydawania horrendalnych sum na zabiegi.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Kosmetyków nazwanych jako owocowe jest mnóstwo. I są wszędzie. Nie wystarczy jednak wziąć słoiczek do ręki i powąchać zawartość. Skład takich kosmetyków jest bardzo ważny, bo wielu producentów korzysta z chemicznych dodatków nadających właściwy zapach. Syntetyczne zapachowe substancje mogą zawierać nawet 200 różnych składników, które są ciężkie do rozszyfrowania dla laika. Sprawdźmy, czym się kierować i co omijać szerokim łukiem podczas zakupów.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Nieestetyczne cienie pojawiają się pod oczami z różnych powodów. Bardzo rzadko są objawem poważniejszych chorób, jednak ze względu na wygląd – nie są pożądane przez nikogo. Przez ciemniejsze kręgi pod oczami wyglądamy na zmęczonych i starszych, niż jesteśmy w rzeczywistości. Nie jest łatwo się ich pozbyć, ale zdradzę Wam kilka trików, które w tym pomogą.
WIĘCEJ