Szkoła rodzenia w Warszawie

Witam serdecznie w szkole rodzenia!

Realizujemy nowoczesny program profilaktyki prozdrowotnej.

Jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że niedługo urodzi się Twoje dziecko. W mojej szkole rodzenia nie tylko przygotujesz się do porodu i opieki nad dzieckiem. Dowiesz się jak sprawnie i szybko wrócić do formy po porodzie. Jak oczyścić swój organizm, pobudzić układ odpornościowy i  zadbać o odżywianie komórkowe. Dowiesz się jak karmić swoje dziecko by nie było alergikiem!

Chcesz się przygotować do porodu? Słusznie! Warto wiedzieć co można zrobić dla siebie i dla dziecka aby w trakcie porodu mieć szansę na to jaki będzie jego przebieg. Zdziwisz się, że tak wiele zależy od Ciebie.

Nie wiesz jaką wyprawkę przygotować dla dziecka? Najlepiej wstrzymaj się z zakupami. Rzeczowe informacje w szkole rodzenia pozwolą Ci na przemyślane zakupy.

Zastanawiasz się może czy będziesz umiała właściwie opiekować się maluchem? Spotkania z położną, nauka kąpieli, rozmowy z pediatrą i konsultantem laktacyjnym rozwieją wiele Twoich obaw i dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa. Po porodzie przekonasz się, że były bardzo przydatne.

A może po prostu trochę boisz się tego co Cię czeka? Nie martw się! Masz prawo do niepewności. Przed Tobą zadanie, którego pewnie jeszcze nie przerabiałaś. Przyjdź po prostu do szkoły rodzenia, najlepiej ze swoim mężem lub inną bliską Ci osobą. Spotkacie tutaj inne pary i kobiety w tej samej sytuacji co Wy. Będzie wiele okazji do wymiany poglądów i dzielenia się doświadczeniami. Prowadzący zajęcia, to zespół posiadający wiedzę i doświadczenie. Szczerze odpowiadają na pytania i służą radą w trudnej sytuacji.

Prowadzę szkołę rodzenia od 1992 roku. Jest to najstarsza szkoła rodzenia w Warszawie. Jestem pedagogiem, mamą i babcią. Przez kilka lat pracowałam w Szpitalu Specjalistycznym Św. Zofii w Warszawie. Obecnie zajmuję się pracą dydaktyczną w szkole rodzenia i kieruję własną firmą szkoleniową.

No Comments Yet.

Leave a comment