Twarz

Wibrator do twarzy. Dla kogo, po co i jakie efekty? Zdradzamy wszystko.

Nie od dzisiaj wiadomo, że masaż twarzy wpływa na nią fantastycznie. Jednak nie każdy z nas ma czas i umiejętności, by fachowo się tym zająć. Natomiast, myślę, że żadna kobieta nie zapomni o nałożeniu na twarz kremu lub innego kosmetyku, który ma poprawić wygląd cery. Ja o to dbam :) Pomyślcie, co by było, gdyby masaż twarzy odbywał się właśnie przy okazji takiej codziennej pielęgnacji? Zobaczcie, jakie to proste.

Jak to działa?


Urządzenie, o którym chcę Wam opowiedzieć, może być używane zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i w domowych warunkach. Dzięki jego właściwościom wibrującym, przygotujecie twarz do nałożenia właściwego kosmetyku. Tajemnica tkwi w tym, by preparat dotarł do skóry właściwej, tak zwanej dermis. Wówczas możecie mieć pewność, że substancje odżywcze oraz aktywne składniki kremu czy innego kosmetyku będą mogły działać tam, gdzie jest taka potrzeba. Możecie o tym nie wiedzieć, ale kosmetyka już dawno pokochała taki rodzaj masowania twarzy :)

Co jeszcze potrafi masażer?


Opisane przeze mnie urządzenie ma więcej właściwości, niż przygotowanie skóry twarzy do aplikacji kosmetyku lub rozpoczęcia zabiegu. Masażer jest również stosowany podczas leczenia bóli mięśniowych, kształceniu czucia oraz tonizacji muskularnej. Ma więc dużo więcej zalet, również zdrowotnych. Producenci do swoich urządzeń zawsze dokładają instrukcję obsługi, jednak najważniejsze jest, by jakąkolwiek wątpliwość rozwiać właśnie u nich. Poza tym, że możecie ich używać w domu, spotkacie je również w dobrze wyposażonych gabinetach kosmetycznych. To dzięki nim profesjonalnie przeprowadzane zabiegi są skuteczne.

Tajemnica tkwi w tym, by preparat dotarł do skóry właściwej, tak zwanej dermis.

Czy używanie masażera jest trudne?


Absolutnie - nie. Wyżej przeze mnie wspomniana instrukcja obsługi jest wyjątkowo szczegółowa i przeprowadzi Was przez wszystkie etapy działania urządzenia. Co jest ważne dla mnie, cały rytuał jest bardzo przyjemny i wprowadza nowe, dobre nawyki do mojej codzienności. Pamiętajcie, że skóra twarzy jest wrażliwa, delikatna i podatna na zewnętrzne bodźce, również te negatywne. Więc, aby na Waszych twarzach nie było widać zmęczenia, stresu i oznak starzenia, zadbajcie o nią. Masażer twarzy to świetna inwestycja w swoją urodę i dobre samopoczucie.


Udostępnij

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Pielęgnacja
Tak Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi podsumowała fakt, że wokół jej oczu pojawiły się kurze łapki. Cóż, zastanawiam się jak wytrzymałaby starcie z innym zwierzakiem, który pozostawiłby na jej czole lwią bruzdę :) Nie życzę tego Pani Joasi – bardzo ją lubię. W każdym razie, wszyscy jesteśmy narażeni na różne rodzaje zmarszczek mimicznych. Powstają w wyniku naszej reakcji na bodźce zewnętrzne i mają dość często podłoże emocjonalne. Zobaczmy, które z nich na nas czyhają.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Często możecie spotkać się ze stwierdzeniem, że naturalne kosmetyki nie przynoszą spodziewanych efektów. Jeśli jednak zagłębicie się bardziej w to, jak powstają takie peelingi, kremy i inne produkty, dowiecie się, że jest absolutnie odwrotnie. A to za sprawą kilku cech, które mają w sobie naturalne kosmetyki.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Kiedy należy rozpocząć pielęgnację tych obszarów ciała? Niektóre źródła podają, że odpowiednim czasem jest ukończenie 25. roku życia. Inne, że już 20-letnia skóra nie produkuje wystarczającej ilości kolagenu, by pozostać jędrną. Moim zdaniem, im wcześniej zaczniecie dbać o szyję i dekolt, tym dłużej będziecie cieszyć się młodym wyglądem. Zobaczcie, w jaki sposób codziennie czynności Wam w tym pomogą.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Suplementy diety jeszcze jakiś czas temu kojarzyły mi się tylko i wyłącznie z odchudzaniem. Rynek oferował ich niewiele, za to zdarzało się, że skład pozostawiał wiele do życzenia. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o suplementach, dzięki którym poczujecie się świetnie, uodpornicie organizm, a przy okazji będziecie wyglądać młodo, zdrowo i promiennie. Zapraszam w podróż po tych dobrych składnikach, na które warto zwrócić uwagę.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem :)
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Dzisiejszy świat wymaga od nas ciągłego ulepszania. Bez względu na to, czy mówimy o swojej karierze, rozwoju czy wyglądzie - chcemy być coraz lepsi, mądrzejsi, piękniejsi. I nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Wy, chcąc zadbać o samopoczucie klientów, też stawiacie na nowoczesne rozwiązania i zabiegi. Zobaczcie, w co warto zainwestować, by przyciągnąć nowych klientów do Waszych salonów i gabinetów.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Na czym właściwie polega starzenie się? Teoria Denhama Harmana z 1956 roku zdaje się wciąż być aktualna i niezmienna. Zakłada ona, że starzejemy się, ponieważ nasza skóra broni się przed szkodliwymi czynnikami. Już w okolicach 30. roku życia nasz organizm gromadzi uszkodzenia, czego efektem są właśnie zaburzenia metabolizmu, przyspieszające starzenie się.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Mimo, że obostrzenia dotyczące epidemii koronawirusa zostają powoli znaszane, mnóstwo osób na całym świecie wciąż zapada na chorobę Covid-19. Może Wam się wydawać, że otwarcie salonów kosmetycznych, restauracji i kin jest obietnicą powrotu do normalności, ale nie należy zapominać o tym, że wirus jest cały czas obecny w naszym otoczeniu. To właśnie teraz, kiedy z większą swobodą możemy poruszać się na zewnątrz, powinniśmy dbać o siebie jeszcze bardziej.  Pewnie zastanawiacie się, co temat koronawirusa robi na moim blogu, poświęconym przede wszystkim urodzie. Cóż, w naturalnym środowisku występuje pewna substancja, która w zaskakujący sposób staje się elementem spójnym obu zagadnień. Sprawdźcie, o czym mowa.
WIĘCEJ