Ciało

Trudne do wypowiedzenia, ale skuteczne.

Nowoczesne zabiegi wciąż zyskują nowych miłośników. Zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają innowacyjnych (i skutecznych!) rozwiązań, dzięki którym będą wyglądać młodo, zdrowo i promiennie. Ja zdecydowałam, że przyjrzę się bliżej hydropeelingowi próżniowemu, o którym ostatnio słyszę coraz częściej i więcej. Czym jest ten zabieg? Jakich efektów możemy się spodziewać? O tym przeczytacie poniżej.

Najczęściej, hydropeeling próżniowy wykorzystuje się do poprawy elastyczności skóry, zniwelowania zmian potrądzikowych czy zmarszczek.O co chodzi?

Hydropeeling próżniowy występuje również pod nazwą mikrodermabrazji wodnej. Ten zabieg ma na celu oczyszczenie i delikatne złuszczenie skóry. Usunięcie martwego naskórka oraz pozostałych zanieczyszczeń to jednak nie koniec. Jednocześnie, rozwiązujemy dany problem skóry dzięki podaniu do niej aktywnych substancji. Najczęściej, hydropeeling próżniowy wykorzystuje się do poprawy elastyczności skóry, zniwelowania zmian potrądzikowych czy zmarszczek. Ciekawostką jest, że można go przeprowadzać na każdym rodzaju skóry. Zabieg jest bezbolesny, co jeszcze bardziej przyciąga klientów chcących jak najdłużej zachować młodość.

 

Dla kogo jest ten zabieg?

Mikrodermabrazja wodna jest uwielbiana przez osoby, które cenią sobie czas. Zabieg, ze względu na krótki okres jego wykonania, nazywany jest bankietowym. Łatwo odgadnąć, że decydują się na niego ci, którzy oczekują szybkich efektów, bo na przykład mają w najbliższych planach ważną imprezę. Na natychmiastowe rezultaty mogą liczyć kobiety i mężczyźni. Hydropeeling próżniowy nie dzieli osób ze względu na płeć, pomaga każdemu rodzajowi cery. Nieinwazyjna technologia sprawia, że na zabieg mogą sobie pozwolić również kobiety w ciąży i w okresie laktacyjnym.
Jakie efekty daje zabieg?

Możecie liczyć na efekt odmłodzenia zaraz po zabiegu. Mikrodermabrazja wodna nie wymaga żadnej rekonwalescencji i, jak wspomniałam wyżej – jest całkowicie bezbolesna. Wasza skóra, dzięki podaniu odpowiedniego serum stanie się głęboko nawilżona i odżywiona. To wpływa na jej promienny, zdrowy wygląd. Pozbędziecie się nieestetycznych przebarwień i zmarszczek. Zlikwidujecie oznaki przemęczenia i nawodnicie skórę

 

Oczekujcie, że przed zabiegiem kosmetolog przeprowadzi z Wami krótki wywiad, aby zapoznać się z problemem i na tej podstawie dostosuje parametry urządzenia niezbędnego do przeprowadzenia hydropeelingu próżniowego.Udostępnij