Twarz

Te innowacyjne zabiegi przyciagną nowych Klientów

Dzisiejszy świat wymaga od nas ciągłego ulepszania. Bez względu na to, czy mówimy o swojej karierze, rozwoju czy wyglądzie - chcemy być coraz lepsi, mądrzejsi, piękniejsi. I nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Wy, chcąc zadbać o samopoczucie klientów, też stawiacie na nowoczesne rozwiązania i zabiegi. Zobaczcie, w co warto zainwestować, by przyciągnąć nowych klientów do Waszych salonów i gabinetów.

Bye, bye, tłuszczyku!

Zrzucanie kilogramów to zmora nie tylko kobiet. Mężczyźni również pracują nad swoimi ciałami, by poprawić kondycję i świetnie wyglądać. Co możecie im zaproponować, żeby pomóc w walce ze zbędnym tłuszczem? Zabieg kriolipolizy zbiera aktualnie mnóstwo pozytywnych opinii ze względu na swoją efektywność. Polega on na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które następnie są wydalane z organizmu w procesie metabolizmu. Postawcie na wysokiej jakości urządzenie do wykonania tego zabiegu, by Wasi Klienci byli zadowoleni i polecali Was swoim przyjaciołom :)

Pamiętajcie, żeby przez zabiegiem przeprowadzić dokładny wywiad z klientem

Włączcie światło!

A dokładniej, zainteresujcie się technologią A.L.T (Accumulative Light Torrent, czyli Akumulacyjny Impuls Światła). Najciekawsze w niej jest to, że ma różne zastosowania: usuwa zbędne owłosienie, wygładza zmarszczki, pomaga w leczeniu przebarwień skóry. Jedno urządzenie można dostosować do różnych zabiegów, dzięki czemu Wy oszczędzacie pieniądze, a Wasi klienci mogą od Was oczekiwać kompleksowej opieki dotyczącej rozwiązania ich problemów. Pewnie nie muszę Wam o tym mówić, ale jak to mawia moja babcia - przezorny zawsze ubezpieczony ;) Pamiętajcie, żeby przez zabiegiem przeprowadzić dokładny wywiad z klientem. Zapoznajcie się ze wszystkimi przeciwwskazaniami. Dla ich bezpieczeństwa.

Bądźcie na fali

Zagłębcie się w temat terapii falą uderzeniową. Sprzęt do tego zabiegu umożliwia redukcję cellulitu i modelowanie różnych partii ciała. A jak to dokładnie działa? Energia płynąca z promieniujących fal uderzeniowych silnie wpływa na strukturę kolagenu oraz tkanki łącznej skóry. Dzięki temu, organizm zaczyna wytwarzać kolagen. A wszyscy wiemy, że to jego niedobór powoduje starzenie się i utratę jędrności skóry. Co bardzo ważne dla osób poddających się tej terapii - efekty są widoczne już po kilku zabiegach.


Udostępnij

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Pielęgnacja
Wirusy, bakterie i grzyby czyhają wszędzie :) Pracownicy i klienci salonów kosmetycznych są na nie szczególnie narażeni ze względu na bezpośredni kontakt ze skórą. Rzetelna, szczera dbałość o czystość i higienę to nie tylko bezpieczeństwo Waszych gości, ale również troska o Wasze zdrowie i renomę gabinetu. Po aferze związanej z zakażeniem klienta nie jest łatwo powrócić na rynek z sukcesem. Poza dezynfekcją powierzchni i narzędzi, pamiętajcie o tym, jak ważne jest dokładne i systematyczne mycie rąk. Poznajcie metodę Ayliffe :)
WIĘCEJ
Estetyka
Jeśli pomyśleliście o tym, że dowodem Waszej rzetelności i wiedzy będzie finał przeprowadzonego zabiegu, to oczywiście macie rację :) Za to o tym, jak wiele szkoleń czy kursów ukończyliście by się dokształcić, będą świadczyć Wasze dyplomy i certyfikaty. To coś, czym warto się pochwalić, ale przede wszystkim, każde ukończone szkolenie będzie motorem napędowym również dla Was. Świadomość, że wie się więcej i jest się lepszym, zawsze pozytywnie wpływa na wykonywaną pracę.
WIĘCEJ
Akcesoria
Na pewno kojarzycie recepcje hotelowe i lady restauracyjne, gdzie w szklanych, okrągłych misach znajdują się cukierki. O ile zwykłe, sklepowe słodycze na pewno ucieszą dzieci, o tyle Wasi klienci będą oczekiwać bardziej wyrafinowanej formy poczęstunku. To świetna okazja, by nie tylko rozpieścić podniebienie, ale również nie dać o sobie zapomnieć. Zobaczcie w jaki jeszcze sposób pozostać w pamięci klientów. Pomijam oczywistą oczywistość, jaką jest wysoka jakość obsługi :) //
WIĘCEJ
Akcesoria
Oczywistym jest, że największe wrażenie zrobi na nich odpowiednio wykonany zabieg, którego efekty będą satysfakcjonujące :) Niezależnie od tego czy pracujecie w salonie fryzjerskim, wykonujecie tatuaże czy przeprowadzacie zabiegi medycyny estetycznej, najważniejszy jest finał Waszej pracy. Pamiętam jednak, jak moja przyjaciółka zwierzyła mi się, że przestała odwiedzać swoją manicurzystkę po tym, jak zauważyła, że jednorazowe rękawiczki wcale nie są u niej jednorazowe :(
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Na czym właściwie polega starzenie się? Teoria Denhama Harmana z 1956 roku zdaje się wciąż być aktualna i niezmienna. Zakłada ona, że starzejemy się, ponieważ nasza skóra broni się przed szkodliwymi czynnikami. Już w okolicach 30. roku życia nasz organizm gromadzi uszkodzenia, czego efektem są właśnie zaburzenia metabolizmu, przyspieszające starzenie się.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Kiedy należy rozpocząć pielęgnację tych obszarów ciała? Niektóre źródła podają, że odpowiednim czasem jest ukończenie 25. roku życia. Inne, że już 20-letnia skóra nie produkuje wystarczającej ilości kolagenu, by pozostać jędrną. Moim zdaniem, im wcześniej zaczniecie dbać o szyję i dekolt, tym dłużej będziecie cieszyć się młodym wyglądem. Zobaczcie, w jaki sposób codziennie czynności Wam w tym pomogą.
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem :)
WIĘCEJ
Pielęgnacja
Tak Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi podsumowała fakt, że wokół jej oczu pojawiły się kurze łapki. Cóż, zastanawiam się jak wytrzymałaby starcie z innym zwierzakiem, który pozostawiłby na jej czole lwią bruzdę :) Nie życzę tego Pani Joasi – bardzo ją lubię. W każdym razie, wszyscy jesteśmy narażeni na różne rodzaje zmarszczek mimicznych. Powstają w wyniku naszej reakcji na bodźce zewnętrzne i mają dość często podłoże emocjonalne. Zobaczmy, które z nich na nas czyhają.
WIĘCEJ