Włosy

18 powodów, dla których fryzjerzy kochają markę FOX

Ulubione marki? Zapewne każdemu łatwo jest wskazać kilka z tych, które są cenione w codziennym życiu ze względu na użyteczność lub ciekawe rozwiązania. W przypadku produktów przeznaczonych do profesjonalnego użytku tych powodów powinno być znacznie więcej, szczególnie biorąc pod uwagę tak różnorodną branżę jak fryzjerstwo.

Marka FOX jest obecna na rynku od 2002 roku. Nietrudno policzyć, że właśnie osiąga "pełnoletność". Przez ten czas zdążyła sprawić, że pokochali ją fryzjerzy oraz styliści. Dlaczego? Powodów jest całe 18, a może i więcej!

Kompleksowe wyposażenie dla salonów fryzjerskich

Marka FOX została zbudowana na doświadczeniu, więc doskonale zna potrzeby profesjonalistów. Wyróżnia się szerokim asortymentem, który pozwala na całościowe wyposażenie salonu. Bez względu na to czy dany salon poszukuje trwałych narzędzi fryzjerskich, praktycznych mebli czy sprzętów do zabiegów pielęgnacyjnych - znajdzie je w ofercie FOX. Anna Kopaczewska i Jakub Janczyszyn z Pracowni Fryzjerskiej NÓW uważają, że to jedne z najistotniejszych aspektów, które budują ich przywiązanie do marki:

Najbardziej cenimy FOX za wytrzymałość produktów, a także za dużą ergonomię sprzętu. Marka oferuje szeroki asortyment profesjonalnych produktów, które są dostępne w przystępnych cenach.

Mając na uwadze zróżnicowanie w branży fryzjerskiej, nie sposób pominąć salonów barberskich, które cieszą się coraz większą popularnością. Dbałość o męskie fryzury oraz precyzyjna stylizacja zarostu również wymaga adekwatnych narzędzi pracy. Z tego powodu powstała FOX Barber Expert, którą wyróżniają rozwiązania zwiększające komfort pracy. W jaki sposób FOX ułatwia życie barberom? Zapewniając swobodę ruchu dzięki bezprzewodowym maszynkom i trymerom oraz gwarantując precyzję strzyżenia dzięki rozbudowanym możliwościom ich regulacji.

Z jednej strony suszarki, brzytwy, degażówki oraz prostownice, z drugiej praktyczne pomocniki, osłony, spryskiwacze, regały. Asortyment marki FOX ujmuje cały zakres zapotrzebowania profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Wyróżniający design i precyzja narzędzi fryzjerskich

Najlepszym punktem odniesienia są wypowiedzi użytkowników. To ich doświadczenia pozwalają wskazać kierunki dalszego rozwoju produktów.

Na pierwszy rzut oka wyróżnia je design, wyglądają inaczej niż produkty innych popularnych producentów. Jednak przede wszystkim są to narzędzia precyzyjne, najbardziej cenię sobie regulację długości cięcia z tzw. click’em. Daje to 100% powtarzalność przy cieniowaniu, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. - mówi Rafał Koziej, Męskie Zacięcie Academy & BarberShop.

FOX wie, jak istotny jest wygląd produktu. To on przyciąga spojrzenia klientów oraz buduje wizerunek salonu, jako miejsca, w którym liczy się każdy detal. Inspiracje do tworzenia linii produktowych są różnorodne - od stylu retro w przypadku urodzinowej linii FOX RACE 18, przez drewniane akcenty FOX WOOD po urzekające pastele linii FOX CANDY.

Wsparcie dla branży fryzjerskiej

Wiodąca marka fryzjerska powinna być zaangażowana w rozwój branży oraz pomoc w kształceniu nowych pokoleń specjalistów. Organizacja licznych konkursów dla profesjonalistów, regularny udział w targach dla branży beauty, wsparcie dla szkół fryzjerskich to tylko niektóre z podejmowanych przez FOX aktywności. Jest również wieloletnim sponsorem konkursu KREATOR, odbywającego się w ramach targów LOOK & BEAUTY VISION. Wspomniane zaangażowanie procentuje w postaci współpracy z najlepszymi w branży.

Za sukces marki odpowiada przede wszystkim pasja oraz nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, których celem jest ułatwianie pracy fryzjerom oraz wprowadzanie na rynek innowacji, mających praktyczne przełożenie na komfort pracy. Wieloletnie doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb są niezastępowalnymi wyróżnikami. To właśnie te czynniki sprawiają, że FOX jest marką, którą kochają użytkownicy - niezmiennie od 18 lat.


Udostępnij

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Pielęgnacja
Na szczęście minęły już czasy, kiedy fryzjerskim szczytem pielęgnacji włosów było ich… umycie :) Dzisiaj, dostępność profesjonalnych kosmetyków do właściwie każdego rodzaju włosów daje ogromne możliwości. Dlatego po wyjściu z salonu fryzury są zdrowe, pełne blasku i przyciągają wzrok. Jak więc pielęgnować, by cieszyć się pięknymi, lśniącymi włosami? Zobaczcie :)
WIĘCEJ